Skuteczne modelowanie ciała z zastosowaniem nowych technologii – to główny temat spotkania, na jakie 11 marca zaprosiła firma EuroScaleMed. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji dr Kamili Koski-Mach, a podczas eventu oprócz wykładów i pokazu zabiegów na żywo odbyła się premiera nowego urządzenia TORR RF.

 

Firma EuroScaleMed, dostawca urządzeń medycznych i estetycznych poszerzyła swoje portfolio o technologię do modelowania sylwetki oraz zabiegów na ciało, o czym przekonali się uczestnicy minionego spotkania, jakie odbyło się 11 marca w DoubleTree by Hilton w Warszawie. Podczas wydarzenia w obecności kilkudziesięciu specjalistów nie tylko omówiono temat lipolizy kontrastowej, ale i zaprezentowano nowe urządzenie bazujące na trzeciej generacji technologii fal radiowych.

 

Oglądaj relację!

Film ma charakter informacyjny, zaprezentowane produkty niemedyczne, kosmetologiczne i urządzenia niemedyczne, kosmetologiczne przeznaczone są do użytkowania przez specjalistów. Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m.in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

- Zaprosiliśmy dzisiaj specjalistów branży beauty na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbyła się premiera innowacyjnej technologii TORR. TORR idealnie wpisuje się w obecne trendy na rynku i umożliwia wykonywanie procedur zabiegowych na ciało. Cieszymy się, że tylu specjalistów bierze udział w naszych wydarzeniach i korzysta z naszych technologii – powiedziała Zatoce Piękna Katarzyna Piaseczna, główny szkoleniowiec EuroScaleMed.

W minionym spotkaniu wzięli udział lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy, ponieważ samo urządzenie nie jest technologią medyczną i może być stosowane przez specjalistów z obu tych grup. Technologia wzbudziła przy tym duże zainteresowanie ze strony profesjonalistów branży beauty. Podczas wydarzenia poświęconego tematowi lipolizy metodą kontrastową obejrzeli również prezentację terapii łączonej celem liftingu i modelowania sylwetki.

Główną prelegentką była dr Kamila Koska-Mach, lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Kliniki Kosma, która podczas wykładów mówiła o maksymalizacji efektów radiofrekwencji mikroigłowej oraz o terapii łączonej z wykorzystaniem kriolipolizy i radiofrekwencji multipolarnej. Całość służyła prezentacji premierowej technologii od EuroScaleMed – nieinwazyjnej platformy TORR RF do ujędrniania i modelowania sylwetki, ale również do zabiegów na twarz i na okolice oczu.

- TORR jest to urządzenie wszechstronne. Możemy używać go do zabiegów na twarz, ciało, jest specjalna głowica również na okolice oka. Urządzenie TORR sprawdza się w terapiach łączonych. Na ciało łączymy to z kriolipolizą, dzięki czemu nie działamy tylko na tkankę tłuszczową, ale również ujędrniająco. Jeśli chodzi o twarz, zabieg TORR może być wykonywany w monoterapii, ale dla podbicia efektów zabiegowych możemy go również stosować w terapiach łączonych np. z radiofrekwencją mikroigłową – wyjaśniła nam dr Kamila Koska-Mach, lekarz medycyny estetycznej.

TORR RF to urządzenie firmy Ilooda, będącej producentem systemu do radiofrekwencji mikroigłowej. Nowa technologia fal radiowych, radiofrekwencja multifalowa, pozwala w innowacyjny i bezpieczny sposób dystrybuować energię multifalową RF w celu ogrzania tkanek bez konieczności dodatkowego chłodzenia. Więcej o nowości, a także efektach terapii łączonych z premierowym urządzeniem TORR RF opowiedziała nam kosmetolog Marta Łozowska.

- Technologia multipolarnej fali radiowej zachwyciła mnie swoją efektywnością i szybkością efektów. I przede wszystkim są to efekty uzyskiwane na trwałe, co wyróżnia się na tle innych urządzeń tego typu, które mają działać nieinwazyjnie i szybko. W zabiegach na ciało wykorzystujemy zarówno technologie TORR, jak i kriolipolizę drugiej generacji – mówiła naszej redakcji Marta Łozowska, kosmetolog.

Jak dodała, zabieg z wykorzystaniem TORR RF daje efekty porównywalne do bardziej inwazyjnych technologii i to bez bólu i okresu rekonwalescencji. - Spektakularny efekt liftingu, zagęszczenie skóry, niwelacja zmarszczek statycznych – wyliczała Marta Łozowska. Podczas wydarzenia odbyły się również warsztaty na temat terapii łączonej z wykorzystaniem kriolipolizy i termolipolizy, a z kolei samej premierze TORR RF towarzyszył pokaz na żywo.

- Samo urządzenie TORR daje nam bardzo dobre rezultaty, jeżeli chodzi o wyszczuplenie klientek, ale także zagęszczenie skóry. Można było na wykładach zobaczyć, że średnio klientki gubiły od 4 do 6 centymetrów – podkreśliła Marta Łozowska. 

W relacji wideo oraz w artykule przedstawione zostało urządzenie niemedyczne. Materiał powstał we współpracy z firmą Euroscalemed www.euroscalemed.pl