20 października 2023 miała miejsce wyjątkowa premiera najnowszej linii kosmetycznej marki [ comfort zone ] – LUMINANT. Premiera odbyła się w trybie online i poprowadziły ją Klaudia Adamczyk – Brand Manager marki oraz Katarzyna Olszewska – Główny Szkoleniowiec marki. 


Linia LUMINANT została zainspirowana najskuteczniejszymi dermatologicznymi technikami leczenia przebarwień, a dzięki zastosowaniu technologii 3-BRIGHT TECHNOLOGY ™ skutecznie koryguje i zapobiega powstawaniu plam i przebarwień, łącząc naturalne ekstrakty i zaawansowane technologicznie cząsteczki, takie jak Imbir, 4-butylorezorcynol, Melano Hexapeptyd i Enzym Keratolityczny, zapewniając ich redukcję aż o 21% już po 28 dniach stosowania.

Wszystkie produkty z linii LUMINANT zostały przebadane klinicznie, dzięki czemu są bezpieczne dla wszystkich fototypów skóry, a przede wszystkim – dla kobiet w ciąży! Jest to prawdziwa rewolucja w walce z przebarwieniami.

Wszystkie formuły zastosowane w linii LUMINANT są wegańskie i zawierają do 97,6% składników pochodzenia naturalnego oraz mają biomimetyczne tekstury dla optymalnego wchłaniania i komfortu skóry, umożliwiając wielowarstwowe nakładanie serum, kremu i SPF bez efektu tłustego filmu na skórze.


Produkty dostępne są na www.novabeauty.pl