Warszawskie Centrum EXPO XXI podczas weekendu targowego 9-10 września 2023 zgromadziło profesjonalistów branży beauty z całej Polski. To właśnie w tym czasie odbyła się kolejna edycja targów Beauty Forum & Hair, podczas których swoje 30-lecie świętowała firma BTL.

 

Targi Beauty Forum już kolejny raz gościły ekspertów z branży beauty z całego kraju. W Warszawie w jednym miejscu spotkali się właściciele placówek kosmetologicznych i salonów kosmetycznych, dystrybutorzy sprzętu kosmetologicznego, studenci kosmetologii czy specjaliści z takich zakresów, jak makijaż permanentny i podologia. W programie najważniejszych targów kosmetyczno-fryzjerskich dla profesjonalistów nie zabrakło także prezentacji najnowszych technologii do zabiegów na ciało i twarz, w tym nowości BTL Aesthetics.

- Mieliśmy przyjemność wziąć udział w Targach Beauty Forum jako Sponsor Platynowy. Wydarzenie to było doskonałą okazją do zaprezentowania naszej premiery oraz świętowania 30-lecia firmy – powiedziała naszej redakcji Magda Michnicka-Rekowska, PR & Marketing Manager Działu Medycyny Estetycznej BTL Polska.

Oglądaj relację wideo!

 

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.


30-lecie BTL Industries Limited

Udział BTL w minionej edycji targów był szczególny, ponieważ firma świętuje aktualnie okrągłą 30-rocznicę. Misja, by odpowiadać na potrzeby pacjentów, nie tylko klinik medycyny estetycznej, ale też przychodni, sanatoriów i ośrodków rehabilitacji, zaowocowała nieustannym rozwojem firmy i działalnością aż w 80 krajach na świecie. BTL Industries Limited, która w Polsce jest obecna już od 20 lat, w swoim portfolio oprócz urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej ma także zabiegi hi-tech do pracy nad kondycją ciała.

Firma, stawiając satysfakcję pacjentów na pierwszym miejscu, stała się światowym liderem nowych technologii w medycynie. BTL na całym świecie zatrudnia blisko 3 tys. pracowników oraz 300 inżynierów w centrach badań, natomiast fabryki produkcyjne zlokalizowane w Europie mają aż ok. 11 tys. mkw. powierzchni. Najlepszą wizytówką firmy są jednak innowacyjne technologie, jak choćby  urządzenie EMFACE®, którego premiera odbyła się w marcu czy najnowsza multiplatforma, którą zaprezentowano, świętując 30-lecie BTL.


Premiera BTL Aesthetics na Beauty Forum

Premierowe urządzenie do naturalnego liftingu samo w sobie jest innowacją, w której zastosowano sztuczną inteligencję. Więcej opowiedziała nam o niej podczas targów Beauty Forum & Hair Karolina Gajda, Clinical Director Działu Medycyny Estetycznej BTL Polska.

- Spotykamy się dzisiaj na targach Beauty Forum, gdzie firma BTL ma okazję zaprezentować naszą nowość. Jest nią multiplatforma o wszechstronnym zastosowaniu. Technologia, która jest wykorzystana to monopolarna falia radiowa z ultradźwiękami celowanymi. Nowością jest aplikator do radiofrekwencji mikroigłowej, gdzie wykorzystana jest sztuczna inteligencja. Zabiegi redukują zmarszczki oraz blizny potrądzikowe. Ponadto aplikator do nieinwazyjnych zabiegów na twarz wywołuje efekty liftingu oraz zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Natomiast aplikator na ciało redukuje tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę – wyjaśniła Karolina Gajda.

Jak dodała Sara Piasecka, Area Sales Manager Działu Medycyny Estetycznej BTL Polska, goście odwiedzający stoisko na targach Beauty Forum mieli okazję nie tylko dowiedzieć się więcej o nowości, ale i przetestować technologię EMFACE® - pierwsze urządzenie, które wykorzystuje jednoczesną emisję fal radiowych zsynchronizowanych z technologią HIFES®, oddziałując podczas jednego zabiegu na skórę i mięśnie. Urządzenie, jak przystało na produkt z portfolio BTL, ma wpływać nie tylko na wygląd pacjentów, ale i ich dobre samopoczucie, a obie te rzeczy są dla firmy równie ważne.

Materiał powstał we współpracy z  btlaesthetics.pl