American Dreams, centrum zdrowia i urody znajdujące się na Podhalu, świętowało niedawno swoje 7. urodziny. Wydarzenie odbyło się 2 grudnia i przybrało uroczysty charakter. Na zaproszonych gości czekała moc atrakcji, w tym prezentacja nowości.

 

Centrum American Dreams Health and Beauty w Zaskalu to miejsce, w którym można zadbać o sylwetkę, promienną skórę i dobre samopoczucie. Działają w nim usługi SPA, studio fryzjerskie, wykonywane są również zabiegi modelowania sylwetki, a dopełnieniem całości są pracownie specjalistyczne z zakresu dermatologii, dietetyki, fizjoterapii, podologii czy trychologii. W dniu urodzin oferta zabiegowa centrum jeszcze bardziej się poszerzyła.

 

Oglądaj naszą relację!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. W materiale zostały pokazane urządzenia kosmetologiczne

7. urodziny American Dreams Health and Beauty świętowano z przytupem. Event odbył się w sobotę 2 grudnia i rozpoczął się z samego rana. Jubileusz połączono ze spotkaniem z klientami oraz prezentacjami produktów, urządzeń i zabiegów. Goście mogli wziąć udział w prelekcjach, np. na temat makijażu permanentnego, prezentacjach nowości czy wreszcie obejrzeć pokazowe zabiegi na żywo. Specjaliści, którzy tego dnia zabrali głos podczas wykładów, udzielali również darmowych konsultacji.

Urodzinowy tort American Dreams
Urodzinowy tort American Dreams

- Świętujemy dzisiaj siódme urodziny American Dreams. Jest to dla nas bardzo wyjątkowe wydarzenie, ponieważ nie tylko obchodzimy nasz jubileusz, ale również wprowadzamy do oferty najnowsze technologie – powiedziała Zatoce Piękna Patrycja Furczoń, właścicielka American Dreams. Punktem kulminacyjnym była premiera kilku nowoczesnych technologii, będących elementami jednego zabiegu. Mowa o jednym z flagowych urządzeń z portfolio BiNatural – kosmetologicznej platformie Eximia.

Eximia, która swoją premierę w Centrum Zdrowia i Urody American Dreams w Zaskalu miała właśnie podczas świętowania 7. urodzin, to nowoczesna platforma kosmetologiczna, wykorzystująca m.in. laseroterapię, endomasaż, pole magnetyczne i eksfoliację chemiczno-mechaniczną do usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Kosmetologiczne urządzenie, które zagościło w placówce, pozwala ponadto skutecznie zredukować cellulit, ujędrnić skórę czy nawet zniwelować zmarszczki i przeprowadzić bezinwazyjny lifting. 

- Jesteśmy dziś w Zaskalu, tuż pod Nowym Targiem, u podnóża samych Tatr. Piękne okoliczności natury, mnóstwo śniegu, trzypiętrowa klinika American Dreams. Jesteśmy wdzięczni i dumni, że nasze technologie również znalazły się w tejże klinice. Dziś mamy przyjemność zaprezentować naszą najmocniejszą i najskuteczniejszą technologię do modelowania i wyszczuplania sylwetki – mówił nam Grzegorz Krystosiak, współwłaściciel BiNatural.

Grzegorz Krystosiak i Patrycja Furczoń
Grzegorz Krystosiak (BiNatural) i Patrycja Furczoń (American Dreams)

Jak podkreśliła właścicielka American Dreams, premiera nowych technologii to duży krok naprzód i możliwość zaoferowania klientom nowych zabiegów. - Dzisiejsza premiera i nowe technologie, które wdrożyliśmy do naszego centrum znacząco poszerzyły naszą ofertę zabiegową – przyznała w rozmowie z naszą redakcją Patrycja Furczoń.

W urodzinowym dniu otwartym American Dreams wzięły udział m.in. stałe klientki, które znają to miejsce praktycznie odkąd zaczęło ono istnieć. - Od siedmiu lat jestem klientem American Dreams. To, co najbardziej mnie ujęło, to przede wszystkim atmosfera tutaj i zastosowane technologie nieinwazyjne oraz najnowsze trendy – powiedziała Zatoce Piękna jedna z nich.

Raz jeszcze życzymy American Dreams kolejnych lat sukcesów i rozwoju!

Dmitrij Gabczenko i Patrycja Furczoń
Dmitrij Gabczenko (Zatoka Piękna) i Patrycja Furczoń (American Dreams)

  

Materiał powstał we współpracy z BiNatural