Już 4 marca 2024 rozpocznie się 4. edycja cieszącego się dużą popularnością wśród profesjonalistów cyklu szkoleniowego Akademia Mediderma. Głównym tematem wiosennej edycji będzie Chronostarzenie.

 

Akademia Mediderma to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, która jest efektem trzech dekad doświadczenia marki i spotkań z pacjentami w gabinecie. Każdego dnia specjaliści Mediderma tworzą rozwiązania na wszystkie problemy skórne, a swoim doświadczeniem chcą dzielić się z innymi ekspertami, tak by lepiej mogli zrozumieć swoich pacjentów, ich oczekiwania i precyzyjnie odpowiadać na ich potrzeby. Uczestnictwo w Akademii Mediderma to skuteczne narzędzie podnoszenia kwalifikacji, forum wsparcia merytorycznego i możliwość zbudowania bezcennej sieci kontaktów.

W praktyce dr Gabriela Serrano najważniejsza jest troska o zdrowie skóry pacjentów. Jej kondycja ma bezpośredni wpływ na samopoczucie i postrzeganie siebie, a co za tym idzie - jakość życia. Wychodząc z tego założenia, poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań pielęgnacyjnych i terapeutycznych stało się naturalną drogą założonej przez niego marki Mediderma. W ramach Akademii Mediderma chcemy dzielić się unikalną wiedzą, by praktyka w gabinecie przynosiła realne korzyści dla pacjentów. - mówi Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma.

Tematem przewodnim 4. edycji Akademia Mediderma będzie: Chronostarzenie – zaawansowana terapia przeciwstarzeniowa według Mediderma. Uczestnicy szkolenia poznają najnowsze metody opóźniania pojawienia się objawów starzenie skóry i dbania o jej głęboką rewitalizację poprzez zastosowanie kompleksowych rozwiązań zabiegowych w terapiach łączonych, a także jakie produkty do pielęgnacji domowej będą najlepszą kontynuacją pielęgnacji wdrożonej w gabinecie.

- Kosmetologia i dermatologia to dziedziny w ciągłym rozwoju. Dlatego aktualizowanie swojej wiedzy jest konieczne, gdy chcemy w swoich gabinetach proponować pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Akademia Mediderma daje dostęp do aktualnej wiedzy – w teorii i w praktyce. Za Medidermą stoi 30 lat doświadczenia pracy z pacjentem, a proponowane przez markę rozwiązania od lat wyznaczają trendy profesjonalnej pielęgnacji. - podkreśla Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma.

 

AKADEMIA MEDIDERMA – HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

  • WARSZAWA 04.03.2024
  • BIAŁYSTOK 05.03.2024
  • KRAKÓW 11.03.2024
  • KATOWICE 12.03.2024
  • ŁÓDŹ 18.03.2024
  • POZNAŃ 19.03.2024
  • LUBLIN 20.03.2024
  • WROCŁAW 25.03.2024
  • GDAŃSK 26.03.2024


Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

Więcej informacji o Akademii Mediderma na  www.mediderma.pl