Szanowni Państwo! W imieniu Komitetu Organizacyjnego SLDE zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w XXIV Kongresie, który odbędzie się w dniach 8-10.03.2024 r. 

 

Wydarzenie to jest szczególną okazją do spotkania się w tak szerokim gronie lekarzy i przedstawicieli firm, ale przede wszystkim jest niezwykle ważnym wydarzeniem naukowym. Zyskujemy sposobność do szerokiej dyskusji i wymiany doświadczeń, zarówno na polu teoretycznym, jak i praktycznym, do weryfikacji tego, w jaki sposób badania naukowe oraz zgromadzona wiedza znajdują odzwierciedlenie w naszej codziennej pracy. Dlatego niezwykle cenimy sobie wystąpienia naukowe, jak również sesje poświęcone procedurom zabiegowym.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, wspólnej wymianie doświadczeń możemy poszerzać swoją wiedzę i dzielić się spostrzeżeniami, jak również znajdować aspekty warte dalszego pogłębiania i badania, a wszystko to w myśl bezpieczeństwa procedur i w trosce o zdrowie naszych pacjentów.

Nasz Kongres oferuje możliwość zapoznania się ze światowymi nowościami i trendami w tej dziedzinie medycyny, a także jest świetną okazją do zacieśnienie kontaktów i nawiązania nowych znajomości.

Bardzo cenimy sobie współpracę z Państwem i jesteśmy przekonani, że jak co roku, dzięki wspólnemu działaniu oraz wspólnemu zaangażowaniu, Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych będzie wyjątkowym wydarzeniem. Wierzymy, że oprócz charakteru naukowego, Kongres będzie również okazją do miłego towarzyskiego spotkania.

Zarząd Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Prezes dr n. med. Ewa Kaniowska

Wiceprezes dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska- Olędzka

Wiceprezes dr Kinga Nicer

Wiceprezes dr Krystyna Pawełczyk-Pala

 

 

rejestracja na kongres: XXIV Kongres SLDE

Na dedykowanej stronie lekarze mogą wykupić jedno-, dwu- lub trzydniowy udział w Kongresie, a także Gali na dwa sposoby:
1/ strona Kongresu i bilety on-line: https://kongres.dermatologia-estetyczna.pl/
2/ zakup tradycyjny (przelew):
Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych nr konta: PKO Bank Polski SA 32 1020 1664 0000 3602 0629 7602, w tytule; Imię, Nazwisko, PWZ, dni uczestnictwa w kongresie, ewentualnie gala. 
Zapisy i kontakt w sprawie Kongresu:
- 695 803 801, 605 332 776
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.