Tegoroczny, XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging okazał się wyjątkowy pod wieloma względami. W sobotę 18 marca po raz pierwszy odbyła się Uroczysta Gala 23 Lata Razem, podczas, której wyróżniono firmy i media od lat wspierające kongres. Wśród nagrodzonych nie mogło zabraknąć redakcji Zatoki Piękna, która od samego początku medialnie wspiera kongres organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wręczenia. 

 

Oglądaj relację!

  

W imieniu redakcji Zatoki Piękna statuetkę od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych odebrali Estera Gabczenko, redaktor naczelna portalu Zatoka Piękna oraz Dmitrij Gabczenko, dyrektor ds. marketingu i współpracy z partnerami biznesowymi. 

Estera i Dmitrij Gabczenko
Estera i Dmitrij Gabczenko

- Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie. Tym bardziej miło jest je otrzymać właśnie w marcu tego roku, kiedy świętujemy 7. urodziny Zatoki Piękna. Lepszego prezentu nie mogliśmy sobie wymarzyć. W tym miejscu chciałabym podziękować również całej redakcji za wysiłek włożony w rozwój projektu oraz naszym partnerom, zwłaszcza lekarzom, którzy na naszych łamach dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by dostarczać wiarygodnych informacji naszym czytelnikom - powiedziała podczas uroczystości Estera Gabczenko, redaktor naczelna portalu Zatoka Piękna.

Uroczysta gala XXIII Kongresu SLDE
Uroczysta Gala 23 lata Razem - XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

Oprócz satysfakcji z setek zrealizowanych projektów ważne jest również uznanie, którym darzą nasze medium nie tylko firmy i lekarze, a także największe stowarzyszenia środowiska lekarskiego.  W codziennej pracy staramy się, aby do naszych odbiorców trafiały wyłącznie zweryfikowane informacje o nowościach i trendach ze świata medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii, mające także walor edukacyjny.

Uroczysta Gala 23 lata Razem - XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging
Uroczysta Gala 23 lata Razem - XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

Dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszych relacji z XXIII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging