18 września br. w sopockim Hotelu Marriott obył się Networking Kobiet Biznesu, w którym udział wzięło 100 kobiet z Trójmiasta i nie tylko. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Zatoka Piękna.

 

Networking Kobiet Biznesu organizowany jest przez właścicielkę agencji reklamowej Maarwin - Paulinę Marwińską, Joannę Suchocką - założycielkę Strefy Kobiet Biznesu oraz Monikę Wyderkę-Chodak właścicielkę marki Alltida. Panie na scenę zaprosiły wyjątkowe kobiety, które podzieliły się swoimi historiami i doświadczeniem z pozostałymi uczestniczkami spotkania.

 

Zobacz fotogalerię! 

Pierwszą z prelekcji zatytułowano: Mindset, wewnętrzne przekonania i wypalenie zawodowe. Poprowadziła ją Aleksandra Rudzińska, międzynarodowy ekspert, psycholog, akredytowany coach i certyfikowana hipnoterapeutka oraz Rapid Transformational Therapist®.

Kolejną prelegentką była Małgorzata Koniuszy, której wykład świetnie uzupełnił przedmówczynię. Poruszyła tematykę z zakresu rozwoju samoświadomości jako jednej z kluczowych kompetencji do  spełnionego życia.  Przedstawiła uczestniczkom filozofię swojego autorskiego programu Happy WorkPlace.

Gośćmi specjalnymi na scenie były ekspertki z Garden Clinic, które w ciekawy sposób opowiedziały o tym, jak wg nich odzyskać odwagę, satysfakcję i poczucie komfortu oraz czym wg nich jest holistyczne podejście do zdrowia. Nie zabrakło też tematów tabu. Uznanie wśród uczestniczek wydarzenia zyskała prelekcja na temat ginekologii estetycznej.

Garden Clinic
Dr n. med. Katarzyna Kopacz-Petranyuk, Garden Clinic

Po krótkiej przerwie kawowej, pełnej wymiany kontaktów, spostrzeżeń i doświadczeń oraz zajrzeniu do stoisk eksperckich Iwony Dziwieńki, Diany Melnyk współwłaścicielki OPI oraz The Talent Value przyszedł czas na wystąpienie Katarzyny Richter - właścicielki londyńskiej agencji Wellbeing Strategist i autorki książki Zrównoważona w biznesie. Prelegentka, po opowiedzeniu swojej fascynującej i pełnej zakrętów historii drogi zawodowej, doradziła uczestniczkom jak nie dopuścić do wypalenia zawodowego oraz opowiedziała  o narzędziach i strategiach, których używa na co dzień w pracy z kobietami biznesu.

Z pewnością było to bardzo wartościowe i ciekawe przedsięwzięcie poprowadzone i zorganizowane przez wieloletnich praktyków biznesów dla właśnie takich kobiet. Emocji nie brakowało!