W uroczystej scenerii, przy znakomitym poczęstunku i z oprawą muzyczną – huczne świętowanie 3. urodzin Panorama Beauty w Tucholi zgromadziło nie tylko przyjaciół, ale i klientów kliniki czy przedstawicieli ITP S.A. - wiodącego dostawcy technologii zabiegowych. W wydarzeniu wzięła udział również redakcja Zatoki Piękna.

 

Ostatni dzień sierpnia upłynął nam na świętowaniu 3. urodzin Panorama Beauty w Tucholi, która startowała z ambitnymi planami i osiągnęła cel, mimo że początkowy rozwój przypadł na trudny dla wszystkich okres. Data 31 sierpnia, kiedy odbył się event urodzinowy, zapisze się w historii kliniki także ze względu na kolejną premierę.

 

Oglądaj wideo relację!

 

Panorama Beauty dla piękna i zdrowia

Klinika Panorama Beauty powstała w Borach Tucholskich jako miejsce, gdzie klienci mogą nie tylko znaleźć najnowsze technologie zabiegowe, ale i ukoić zmysły. Zabiegi z obszernego portfolio przeprowadzane są w czterech gabinetach przez wyszkoloną kadrę, która za cel stawia sobie odkrycie i wyeksponowanie naturalnego piękna. Oprócz kosmetologów w Panorama Beauty pracują m.in. podolog i fizjoterapeuta, którzy wspólnymi siłami są w stanie zatroszczyć się tak o komfort psychiczny, jak i fizyczny klientów.

- Panorama Beauty to miejsce, gdzie piękno i zdrowie splatają się w jedną harmonię. Tutaj panie i panowie mogą poczuć się nie tylko wyjątkowo, ale dbamy również o ich duszę i ciało. Po trzech latach funkcjonowania naszej kliniki Panorama Beauty jesteśmy pełni refleksji. Jedno jest pewne, będziemy stawiali na dalszy rozwój naszej firmy – powiedziała naszej redakcji Emilia Wojciechowska, właścicielka Panorama Beauty.

Dmitrij Gabczenko, Emilia Wojciechowska i Estera Gabczenko
Dmitrij Gabczenko, Emilia Wojciechowska i Estera Gabczenk

Trzy lata działalności Panorama Beauty pokazały, że wyszkolona kadra, dysponująca nowoczesną technologią zabiegową hi-tech, to przepis na sukces. Nie bez znaczenia jest tu też rozbudowane portfolio zabiegowe – od pielęgnacji i odmładzania twarzy, przez modelowanie sylwetki, po laseroterapię. Ostatnia z wymienionych kategorii podczas eventu rozszerzyła się zresztą o kolejną technologię.

 

Premierowe 3. urodziny Panorama Beauty

Świętowanie 3. urodzin salonu połączono z premierą nowej technologii. Podczas wydarzenia zapowiedziano technologię laserową przeznaczoną do redukcji zmian naczyniowych i pigmentacyjnych.

- Podczas dzisiejszego wydarzenia odbyła się premiera technologii do zamykania naczynek, redukcji przebarwień i rumienia. To technologia umożliwiająca poprawę wyglądu zmian naczyniowych, kolorytu oraz struktury skóry. – wyjaśnił Zatoce Piękna Damian Białecki, Regional Sales Manager ITP S.A.

Przedstawiciele ITP S.A., dystrybutora urządzeń do zabiegów estetycznych, z entuzjazmem odnieśli się również do samej kliniki. - Panorama Beauty to miejsce wyjątkowe, wyjątkowe też dlatego, że od trzech lat dostarczamy technologię i urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologicznych. Gratulujemy właścicielom stworzenia tak pięknego miejsca i cieszymy się, że możemy uczestniczyć w jego rozwoju – skomentowała Małgorzata Śliwińska, Head of Marketing ITP S.A.

Małogorzata Śliwińska, Damian Białecki i Paulina Gugała
Małgorzata Śliwińska, Damian Białecki i Paulina Gugała (ITP S.A.)
 

Połączenie urody samego miejsca, w którym stworzono klinikę, z profesjonalizmem kadry i nowymi technologiami daje efekty i z pewnością pozwoliło osiągnąć cel: status lidera w regionie. - Dzięki współpracy z firmą ITP S.A. i licznym technologiom, które posiadamy w swojej ofercie jesteśmy liderami branży beauty w regionie – przyznała właścicielka kliniki Panorama Beauty.

Gościom, którzy pojawili się na 3. urodzinach salonu, pozostaje trzymać kciuki za dalszy rozwój.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegową Panoramy Beauty

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.