Klinika Hairmitage to już sieć klinik trychologicznych w Polsce. Pierwszy punkt pod tą marką powstał w 2020 roku. W listopadzie tego roku w Katowicach odbyło się oficjalne otwarcie już trzeciej kliniki Hairmitage. Wydarzenie przybrało formę dnia otwartego, podczas którego w doborowym towarzystwie gwiazd można było poznać ofertę kliniki czy odbyć konsultacje. Nowo otwartą klinikę odwiedzili Qczaj i Piotr Stramowski, z którymi udało nam się również porozmawiać. 

 

Intensywny rozwój trychologii w ostatnich latach jest niepodważalny. Doskonale pokazuje to historia Kliniki Trychologii, Transplantacji Włosów i Kosmetologii Hairmitage, która w połowie listopada zaprosiła gości na oficjalne otwarcie swojej trzeciej placówki. Po Warszawie i Gdyni przyszła pora na Katowice, gdzie – wzorem wcześniej powstałych miejsc – wykonywane są zabiegi z zakresu trychologii, kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii.

 

Oglądaj naszą relację!

- Klinika Hairmitage powstała z myślą, że każdy powinien mieć prawo do piękna. Razem z zespołem staramy się realizować to przesłanie już od ponad 3 lat. Historia Hairmitage rozpoczęła się w 2020 roku. W Warszawie powstała pierwsza klinika pod tą marką. Zaczęli do nas przyjeżdżać ludzie z całej Polski, a klinika stawała się coraz bardziej rozpoznawalna i popularna. Tak powstała nasza druga klinika w Gdyni, a w tej chwili na naszych oczach otwiera swoje drzwi nasza nowa klinika Hairmitage w Katowicach – powiedziała nam Anna Kuznetsova, właścicielka klinik Hairmitage, trycholog.

Wydarzenie odbyło się 15 listopada i miało formułę dnia otwartego. Przez cały dzień trwały konsultacje ze specjalistami, można było przyjść również tylko po to, by zwiedzić klinikę. Na miejscu, oprócz licznych klientów i gości oraz naszej redakcji, byli przedstawiciele firmy ITP S.A. - Cieszymy się, że uczestniczymy w kolejnym projekcie Hairmitage, a pacjenci, którzy trafią do kliniki Hairmitage w Katowicach będą mogli skorzystać z szerokiej gamy zabiegów z zakresu trychologii, kosmetologii i medycyny estetycznej – powiedział Zatoce Piękna Damian Białecki, Regional Sales Manager ITP S.A.

Bogna Sworowska, Marta Dworak, Anna Kuznetsowa, Estera Gabczenko
Bogna Sworowska, Paulina Wypych-Kapczyńska, Anna Kuznetsova, Estera Gabczenko

Klinika Hairmitage, jak sama nazwa na to wskazuje, specjalizuje się w trychologii. Otwarta jesienią placówka jest jednak nowym miejscem na mapie Katowic, gdzie holistycznie można zadbać o swój wygląd oraz zdrowie. W klinice można bowiem skorzystać nie tylko z usług trychologa, ale i pomocy lekarzy różnych specjalności. - Za Hairmitage stoją nie tylko trychologowie tacy jak ja, ale również lekarze dermatolodzy, endokrynolodzy, lekarze medycyny estetycznej, laseroterapii – podkreśliła Anna Kuznetsova.

Wieczorem, po całym dniu konsultacji, odbyło się spotkanie z udziałem gwiazd oraz afterparty, podczas którego właścicielka – uczestniczka międzynarodowych kongresów i szkoleń z zakresu trychologii – wygłosiła krótkie przemówienie. Wśród gości znaleźli się m.in. Qczaj, Piotr Stramowski czy Tomasz Ossoliński.

- Ja mam bzika na punkcie swojej urody. Nie będę tego ukrywał, bo chcę to zdrowe ciało moje ukochiwać. Jeśli mamy możliwość dzisiaj, jeśli tak nauka poszła do przodu, jeśli tak medycyna estetyczna poszła do przodu i mamy możliwość sobie zrobić taką przyjemność, żeby czuć się lepiej we własnym ciele, z własną twarzą, to dlaczego nie? – mówił naszej redakcji Daniel Józek Qczaj, trener motywator.

Wśród gości specjalnych znalazł się aktor Piotr Stramowski, będący jednocześnie klientem Hairmitage. - Chciałbym też jako mężczyzna zachęcić innych mężczyzn do tego, żeby dbali o swoje włosy. Nie jest to coś, co zostaje z nami na zawsze, gubimy je z każdym rokiem, a jest możliwość, a by zachować je na dłużej i dbać o skórę głowy – mówił aktor.

Kliniki Hairmitage są owocem ogromnej pasji jej właścicielki. Anna Kuznetsova jako jedna z dwóch osób w Polsce zdobyła dyplom wydany przez Międzynarodowe Towarzystwo Trychologów w Australii. W pracy korzysta z licznych narzędzi diagnostycznych, a w ramach własnej praktyki współpracuje blisko z lekarzami, pomagając pacjentom z łysieniem androgenowym czy chorobami autoimmunologicznymi.

- Zapraszam do naszej nowej kliniki Hairmitage w Katowicach, a jak będziecie w stolicy albo nad morzem to do naszych pozostałych klinik – podsumowała Anna Kuznetsova w rozmowie z Zatoką Piękna.

 

Pełna oferta zabiegowa na hairmitage.pl

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.