1 / 26
 

27 września br. to ważna data dla trójmiejskiego rynku usług związanych z medycyną piękna oraz zdrowiem. Tego dnia w Gdyni otworzyła się klinika Hairmitage. Jest to już kolejna placówka działająca pod tym szyldem w Polsce. Na miejscu spotkać można znakomitych specjalistów z wielu dziedzin, doświadczonych m.in. w zakresie przeszczepów włosów czy trychologii.

 

Uroczystość otwarcia drugiej w Polsce kliniki Hairmitage miała miejsce w wyjątkowym miejscu – na terenie Yacht Parku. To prestiżowa i modna lokalizacja na mapie Gdyni. Rozpościerają się stąd wspaniałe widoki na nowoczesną marinę oraz Zatokę Gdańską. Przy pięknej jesiennej aurze zaproszeni goście oraz dziennikarze Zatoki Piękna mieli okazję wziąć udział w oficjalnym otwarciu obiektu. Na osobach, które przybyły, aby wziąć udział w tym święcie, wrażenie robił nie tylko morski krajobraz, w jaki wpisana została ta nowoczesna placówka, ale także jej przemyślane wnętrza. Już od samego wejścia podziwiać można piękne, przestronne i jasne pomieszczenia. Uwagę przykuwają też znajdujące się na ścianach obrazy znanych artystów. Ale to, co najważniejsze, ukryte jest w bogato wyposażonych gabinetach, w których znalazły się najnowsze urządzenia medyczne oraz produkty zabiegowe.

Gdynia jest drugim po Warszawie miastem, w którym znalazła się klinika Hairmitage. Po zdobyciu popularności w stolicy przedstawiciele kliniki zdecydowali się na postawienie kolejnego kroku, a wybór Trójmiasta nie był przypadkowy.

W Warszawie, gdzie realizujemy szeroka ofertę zabiegową, łącznie z transplantację włosów, przyjeżdżali do nas regularnie na zabiegi pacjenci z Trójmiasta. Często słyszeliśmy, że brakuje tam doświadczonych specjalistów albo nie ma miejsca, gdzie pacjenci z problemami trychologicznymi mogliby liczyć na kompleksową opiekę - wyjaśnia w rozmowie z Zatoką Piękna Anna Kuznetsowa, właścicielka kliniki.

Pod nazwą Hairmitage kryje się cały zespół doświadczonych ekspertów, którzy deklarują całościowe podejście do pacjenta. Na miejscu można spotkać lekarzy oraz specjalistów z takich dziedzin, jak: trychologia, kosmetologia, dermatologia, dietetyka, psychologia, endokrynologia czy medycyna estetyczna. Dzięki temu, a także za sprawą dostępności całej gamy nowoczesnych rozwiązań, pacjent ma gwarancję, że jego problemy zostaną zdiagnozowane całościowo i przy relatywnie niewielkim nakładzie czasu, bo w jednym miejscu może znaleźć wszystko, czego potrzebuje.

Zakochaliśmy się w Gdyni i dlatego dziś otwieramy się dla naszych dotychczasowych, jak również nowych pacjentów oraz klientów tutaj, w Yacht Parku. Nasza klinika jest kompleksowym miejscem i oferuje podejście holistycznie. Dlatego oprócz zabiegów trychologicznych, oferujemy zabiegi: w sferze kosmetologicznej, medycyny estetycznej, jak również endokrynologii, dermatologii i wielu innych specjalizacji - podkreśla Paulina Wypych-Kapczyńska, dyrektor zarządzający kliniki Hairmitage. Chcemy, żeby pacjent który do nas przyjdzie mógł skorzystać z kompleksowej opieki.

Zapraszamy do Kliniki Hairmitage