1 / 26

Dzień otwarty w Instytucie Urody Abacosun w Gdyni już za nami. Zgodnie z zapowiedziami wydarzenie połączyło piękno i sztukę, a na miejscu zjawił się gość specjalny - Katarzyna Figura.  

Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne, kosmetyczne oraz fryzjerskie, poczęstunek i premiera nowych urządzeń - dzień otwarty w Instytucie Urody Abacosun w Gdyni był pełen atrakcji. Wydarzenie odbyło się 23 września, a na miejscu zjawiła się również zapowiadana jako gość specjalny Katarzyna Figura. Podczas piątkowego wieczoru poruszono wiele tematów z pogranicza piękna, zdrowia oraz sztuki, dostarczając tym samym inspiracji i podkreślając, jak piękno i sztuka wpływają na nasz stan emocjonalny.

Im bardziej korzystamy z własnego oryginału, naszego potencjału, którym jest nasze ciało i nasz organizm oraz to wzmacniamy i dbamy o to -  tym bardziej jesteśmy sobą i to jest właśnie ta droga naturalnego piękna - powiedziała Katarzyna Figura

Firma Abacosun działa od 1995 roku, dostarczając wyposażenie gabinetom kosmetycznym oraz odnowy biologicznej. W jej portfolio znaleźć można wielokrotnie nagradzane kosmetyki i urządzenia do nieinwazyjnego odmładzania oraz wyszczuplania.  Abacosun to również właściciel jedynego w kraju Instytutu Urody, gdzie wszystkie zabiegi na ciało i twarz przeprowadzane są z wykorzystaniem własnych urządzeń i preparatów. Przekonali się o tym goście dnia otwartego, którzy mogli liczyć nie tylko na poczęstunek, ale również na próbki kosmetyków, profesjonalne konsultacje i badanie struktury włosa.

Punktem kulminacyjnym dnia otwartego był występ Agnieszki „Rassa” Rassalskiej oraz spotkanie z Katarzyną Figurą, która opowiedziała, jakim zabiegom poddała się w Instytucie Urody Abacosun, odczytała ulubione fragmenty książki „Potęga teraźniejszości” Eckharta Tolle'a i wzięła udział w dyskusji z uczestnikami.

Wrześniowy dzień otwarty w Instytucie Urody Abacosun był także okazją do zaprezentowania wielu nowości. 23 września odbyła się premiera urządzenia OxyInsta łączącego technologie masażu ciśnieniem dodatnim, elektroporacji, termoterapii i krioterapii, a także przedpremiera Żelazka Antycellulitowego Octa Polar. 

Oprócz wielu znanych od lat na rynku urządzeń, które mogą Państwo zobaczyć i skorzystać w naszej placówce, dziś prezentujemy również nowość. Dr Platon to urządzenie które emituje zimną plazmę - czwarty stan skupienia. Zastosowania tego urządzenia są bardzo szerokie, jest skuteczne na trądzik różowaty, w zabiegach regeneracyjnych i odbudowujących skórę jak również w zabiegach przeciwstarzeniowych. - powiedziała Kosmetolog i Szkoleniowiec Instytutu Abacosun Natalia Iglińska.

Zapraszamy do Abacosun Instytut Urody w Gdyni