Stocznia Galeon, producent luksusowych jachtów motorowych, ponownie zaprosił swoich klientów na kolejne spotkanie Galeon Owners Club 2021, które stało się największą Floating Party w Polsce. Portal Zatoka Piękna objął patronatem medialnym to wydarzenie. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

 

Posiadanie jachtu to świadomy wybór pewnego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Chcąc promować te postawy, firma Galeon zaprosiła do wspólnej zabawy tym razem prawie 300 osób, właścicieli jachtów luksusowych Galeon oraz Partnerów wydarzenia. Zaproszeni goście mogli wspólnie odkrywać piękno natury i najbliższych akwenów, dzieląc się doświadczeniami oraz bliżej poznać Marinę Yacht Park w Gdyni.

Goście zaproszeni dnia 14 sierpnia 2021 roku do floty Galeon Owners Club na początku odbyli wspólny rejs po gdyńskiej Zatoce, w przybrzeżnych manewrach uczestniczyło kilkadziesiąt jednostek wyprodukowanych w stoczni Galeon.

 

Po przyjemnych regatach jednostki zacumowaly w marinie gdzie czekał na nich pokaz jednych z najbardziej znanych Polskich projektantów Paprocki&Brzozowski.

 

Wyraźnym akcentem wydarzenia był udział marek ITP S.A. oraz Neauvia - które łączą w swojej działalności świat piękna i luksusu.

 

W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli okazje wypróbować szybkie jazdy samochodami typu Bentley i Lamborghini oraz zimne drinki i wyborne wino od Wybieramwino.pl. Wzrok przyciągał również silnik trzytonowy MTU, który znajdzie się w modelu Galeon 800 Fly.

 

Po pierwszych atrakcjach goście udali się na Koktajl Party w Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia gdzie czekał na nich poczęstunek i muzyka na żywo. 

Wydarzenie przygotowali i poprowadzili gospodarze: Marketing Manager Galeon Yachts Paulina Marwińska oraz Galeon Dealer Polska Paweł Górski.

Dziękujemy za piękne spotkanie i niezwykłe emocje!