31 lipca br. redakcja Zatoki Piękna miała przyjemność uczestniczyć w uroczystym otwarciu Kliniki Krotowscy w Pabianicach. Nowa placówka mieści się w sercu niewielkiego miasteczka, ale robi ogromne wrażenie. O tym miejscu usłyszycie jeszcze nie raz, a to za sprawą wyjątkowych właścicieli i zabiegów Hi-Tec na światowym poziomie. To był wyjątkowy wieczór, który spędziliśmy w gronie przyjaciół i sympatyków Kliniki Krotowscy. Zobaczcie sami!

 

Oglądaj relację!

 

Wspólna pasja, ciężka praca, determinacja i poświęcenie... Oto przepis na sukces Doroty Walczak i dr Jarosława Krotowskiego, właścicieli Kliniki Krotowscy. W miejscu, które razem stworzyli, stawiają przede wszystkim na zdrowie i uwydatnienie naturalnego piękna każdego pacjenta, biorąc pod uwagę najwyższe standardy medyczne i najnowsze technologie na świecie. 

- Zarówno właściciele, jak i kosmetolodzy i lekarze podkreślają na każdym kroku, że dla nich liczy się dobro pacjenta. Dla nich liczy się zarówno medyczne podejście, jak i estetyczne, dlatego w ich haśle jest nie tylko piękno, ale również zdrowie. - podkreśla Małgorzata Śliwińska, Marketing Manager ITP S.A.

- Bardzo się cieszymy, że możemy w tym projekcie uczestniczyć, możemy dostarczać jak najlepsze technologie i tworzyć pewną misję, która pozwala fantastycznie się rozwijać. - dodaje Paweł Szydłowski, Manager of the Laser Area ITP S.A.

W Klinice Krotowscy znajdziecie najnowocześniejsze technologie oraz pełen wachlarz zabiegów z różnych dziedzin:

▪️ Dermatologia

▪️ Dermatochirurgia

▪️ Medycyna estetyczna

▪️ Kosmetologia

▪️ Ginekologia estetyczna

▪️ Urologia estetyczna

▪️ Blefaroplastyka (plastyka opadających powiek)

I wiele innych... Ale o tym dowiecie się z kolejnego filmu, który już dla Was przygotowujemy.