Jak zapewnić efekty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających pacjentek? Najlepiej poprzez innowacyjne technologie, bez których nowoczesna klinika medycyny estetycznej nie ma już racji bytu. Dlatego właśnie w Wieluniu pierwszym wyborem klientek jest Royal Clinic Medical SPA, która wykonuje zabiegi wyszczuplania i modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, jak również lifting twarzy czy usuwanie drugiego podbródka.

 

Jako redakcja Zatoki Piękna nieustannie odwiedzamy kliniki w całej Polsce. Ostatnio z kamerą udaliśmy się do Wielunia, gdzie najnowszymi technologiami w medycynie estetycznej dysponuje Royal Clinic Medical SPA. Miejsce, tworzone przez kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, powstało cztery lata temu jako odpowiedź na potrzeby pacjentów.

- Royal Clinic Medical SPA jest jedyną kliniką w Wieluniu, która oferuje najwyższej jakości technologie. Dzięki nim możemy zapewnić naszym pacjentkom maksymalne efekty oraz terapie uszyte na miarę ich potrzeb. Odpowiadamy dzięki temu na problemy estetyczne, z którymi borykają się nasze pacjentki – powiedziała nam Daria Otocka, manager Royal Clinic Medical SPA. Z jakich dokładnie technologii korzysta klinika i jakie zabiegi proponuje klientkom?

 

Oglądaj film z zabiegów!

 

Od kriolipolizy do endermologie

Szybkie rezultaty, mało inwazyjne lub wręcz bezinwazyjne zabiegi, możliwość wykorzystywania technologii w terapiach łączonych – właśnie za to pacjentki doceniają urządzenia, które wręcz stanowią o jakości nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej. Z całą pewnością nie brakuje ich w Royal Clinic Medical SPA, gdzie wykonuje się m.in. zabiegi wyszczuplające. Jedną z technologii wybieranych przez pacjentki jest CoolTech.

- CoolTech to technologia, w której wykorzystujemy kontrolowane schładzanie w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Technologia ta pracuje w temperaturze -8 stopni, dlatego polecamy ją dla pań, które lubią w zabiegach wykorzystywanie zimnego bodźca. Obszary, które są najczęściej poddane zabiegowi to brzuch, bryczesy czy boczki – mówi kosmetolog Anna Grajek. Kriolipoliza to oczywiście nie jedyna metoda wyszczuplania sylwetki w wieluńskiej klinice.

Wyszczuplanie ciała możliwe jest tu także dzięki jeszcze popularniejszej technologii, tj. Endermologie LPG.

- Endermologie LPG jest to naturalną mechano-stymulacja tkanki, dzięki której otrzymujemy potrójny efekt: wygładzenia, wyszczuplenia oraz ujędrnienia. Endermologie ma również właściwości drenujące. Jest to zabieg, który możemy wykonać zarówno na ciało, jak i na twarz. Endermologie LPG możemy wykonać jako samodzielny zabieg, jak również w terapiach łączonych – opowiada kosmetolog Katarzyna Drab.

 

Nie tylko redukcja tkanki tłuszczowej

Royal Clinic Medical SPA chętnie sięga po technologie, które gwarantują różne zastosowania. Przykładem jest tutaj Accent Prime – platforma zabiegowa pozwalająca ujędrnić skórę, zredukować tkankę tłuszczową, a nawet usunąć drugi podbródek.

- Accent Prime to platforma zabiegowa służąca do redukcji tkanki tłuszczowej, jak również do ujędrnienia skóry. Dzięki technologii Accent Prime pozbędziemy się tkanki tłuszczowej z takich obszarów jak brzuch, uda, boczki, jak również z twarzy, usuwając tzw. drugi podbródek. Skuteczność zabiegową zawdzięczamy dwóm technologiom: fali radiowej, jak również ultradźwiękom – tłumaczy kosmetolog Martyna Wicher.

Oferta kliniki nie byłaby oczywiście kompletna bez usuwania owłosienia, które przeprowadza się tutaj nowoczesnym laserem Motus AX.

- W naszej klinice do epilacji laserowej wykorzystujemy sprzęt Motus AX będący laserem aleksandrytowym. Ma on wysoką absorpcję w melaninie, dzięki czemu jest w stanie usunąć również jasne i cienkie włoski. Na komfort zabiegu wpływa również zintegrowany system kontaktowego chłodzenia skóry – mówi Martyna Wicher.

W Royal Clinic Medical SPA pacjentki mogą poddać się także liftingowi twarzy, który dzięki technologii Alma Harmony XL PRO ClearLift przeprowadzany jest w sposób bezinwazyjny i to przez cały rok.

- Zabieg ClearLift od Alma Harmony XL PRO to nieinwazyjny zabieg laserowy, dzięki któremu uzyskujemy napięcie skóry oraz lifting. Jest to zabieg, który wygładza zmarszczki oraz rozświetla skórę. ClearLift jest zabiegiem całorocznym i nie wymaga okresu rekonwalescencji – przekonuje Anna Grajek.

Jak dodaje Katarzyna Drab, w klinice stawia się też na naturalną pielęgnację, dlatego podczas zabiegów na twarz, a także w pielęgnacji pozabiegowej i domowej, wykorzystywane są kosmetyki Vagheggi.

 

Więcej o zabiegach w Royal Clinic Medical SPA www.royalclinic.pl 

Sprawdź technologie ITP S.A. na www.itpestetyka.pl