24 maja uroczyste otwarcie Kliniki Medycyny Estetycznej dr Zielińskiej zaszczyciła swoim udziałem Ewa Mielnicka Miss Polski 2014. Ostrołęczanka nie tylko mogła zapoznać się z najnowocześniejszymi technologiami dostarczonymi przez firmę ITP S.A., ale skorzystała też z zabiegu modelowania sylwetki Endermologie LPG Alliance oraz nowości do rzeźbienia mięśni Schwarzy. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z tego wyjątkowego dnia!

 

Oglądaj relację!

 

Nowa klinika zapewnia pacjentom dostęp do najnowszych technologii oraz specjalistycznych usług. - Stworzyliśmy miejsce, gdzie spotyka się nowoczesna technologia z najnowocześniejszą wiedzą. Doświadczone grono kosmetologów, lekarz są w stanie zaproponować Państwu jak najlepszą pielęgnację, jak najlepsze zabiegi, które poprawią jakość Państwa życia - powiedziała w rozmowie z naszą redakcją dr Elżbieta Zielińska, właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej.

 

Nowoczesne technologie

- Dobór technologii urządzeń w klinice medycyny estetycznej jest jedną z najważniejszych decyzji jak stoi do podjęcia przed właścicielami. Jest nam niezwykle miło, że zostaliśmy partnerem kliniki medycyny estetycznej Dr Elżbiety Zielińskiej w Ostrołęce. - mówi Małgorzata Śliwińska, Marketing Manager ITP S.A.

Klinika Medycyny Estetycznej w Ostrołęce oferuje m.in. zabiegi na ciało z wykorzystaniem technologii Endermologie LPG Alliance, Onda, Schwarzy, a także zabiegi laserowe Harmony Alma Lasers na twarz i ciało oraz zabiegi odmładzające, wykorzystujące urządzenie Adivive. - To są urządzenia najwyższej klasy, certyfikowane, najlepszych światowych producentów. - podkreśla Małgorzata Śliwińska.

- To co dla nas jest również bardzo cenne, zostaliśmy wybrani jako partner, jeżeli chodzi o dostarczenie kosmetyków najwyższej klasy. Czyli nasza marka Vagheggi również jest obecna w klinice. - dodaje.

Po takiej rekomendacji nawet Ewa Mielnicka chętnie skorzystała z zabiegu modelowania sylwetki Endermologie LPG Alliance oraz nowości do rzeźbienia mięśni Schwarzy. - Już dzisiaj miałam okazję skorzystać z pierwszego zabiegu. Była to Endermologia LPG. Jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona, jak przyjemny jest to zabieg i relaksujący. - podzieliła się swoją opinią Miss Polski 2014

- Klinika dr Zielińskiej będzie z pewnością częstym miejscem, które będę chciała odwiedzać. Czuje się tu bardzo miło, swobodnie. Wnętrze jest przepiękne. Wszystko wykończone jest na najwyższym poziomie. Widzę, że specjaliści też dbają o to, aby zabiegi były wykonywane jak najlepiej, w jak najwyższych standardach, więc na pewno będę tu często wracać. Cieszę się, bardzo się cieszę, że w końcu mamy takie miejsce w moim mieście w Ostrołęce. - podsumowuje Ewa Mielnicka

Nam pozostaje podpisać się pod słowami Miss Polski i zaprosić do odwiedzenia nowej i absolutnie nowoczesnej Kliniki Medycyny Estetycznej dr Zielińskiej w Ostrołęce.

Gratulujemy całemu zespołowi kliniki!

 

Więcej informacji na stronie: www.klinikazielinska.pl 

Więcej o technologiach ITP S.A. www.itpestetyka.pl