Zabieg Endermologie LPG Alliance to już niemal kultowy, a na pewno jeden z najbardziej znanych i skutecznych zabiegów na ciało. Specjaliści jednym tchem wymieniają TOP 3 powody, dla których warto zaprzyjaźnić się z tym zabiegiem. Zobacz koniecznie film z zabiegu w Estetica Studio w Krakowie!

 

Oglądaj zabieg Endermologie!

 

Endermologie® Cellu M6 Alliance jest urządzeniem do mechanicznej stymulacji skóry poprzez naturalne pobudzenie metabolizmu komórkowego.

Podczas jednego zabiegu uzyskujemy 3 korzyści:

  • redukcję cellulitu,
  • likwidację tkanki tłuszczowej 
  • ujędrnienie skory.

Przypomnijmy, że ta rewolucyjna technologia opracowana przez markę LPG połączyła w jednej głowicy trzy aspekty niezbędne dla uzyskania najlepszych efektów odmłodzenia skóry. Jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia skórę. Alliance jeszcze bardziej precyzyjnie i skutecznie pozwala na leczenie tkanki łącznej z pełnym poszanowaniem rodzaju skóry poddanej zabiegowi. Zwraca uwagę na jej delikatność, włóknistość czy brak elastyczności.

Zabieg trwa od 30 do 60 min, jest bardzo komfortowy, wykonywany w specjalnym kostiumie. Najlepiej wykonać zabieg Endermologie LPG Alliance w serii ok. 10-15 zabiegów. Pierwsze efekty widoczne są już po 3 wizytach. Po serii zabiegów, zalecamy wykonać jeden zabieg w miesiącu dla podtrzymania efektów. 

Jest to również zabieg, który możemy wykonywać na twarz. Endermologie LPG Alliance posiada moduł do zabiegów na twarz ERGOLIFT, która  dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi, aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Zabieg Endermologie jest nie tylko skierowany do osób, chcących wymodelować sylwetkę, ale także dla kobiet zmagających się z obrzękami nóg, a także dla kobiet w ciąży. To jedno z najlepszych narzędzi dla medycyny sportowej, fizjoterapii i medycyny estetycznej.

W Estetica Studio, zabiegi Endermologie LPG Alliance łączy się także z innymi zabiegami np. LIPOSHOCK czy zabiegiem ONDA.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach w Studio Estetica Estetica.pl

Więcej o urządzeniu Endermologie LPG Alliance Itpestetyka.pl