LipoShock to pierwsza metoda, wykorzystująca technologie dwóch fal: dźwiękowych i ultradźwiękowych do walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. Zabieg jest skuteczny nawet w przypadku uciążliwego i zaawansowanego cellulitu III i IV stopnia oraz w wyjątkowo problematycznych partiach ciała takich jak brzuch, pośladki czy uda. Dodatkowo pobudza on drenaż płynów w układzie limfatycznym. Zobacz koniecznie film z zabiegu LipoShock w Estetica Studio w Krakowie.

 

Oglądaj zabieg LIPOSHOCK!

 

Zabieg dedykowany jest osobom, u których występuje problem z cellulitem i miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Zabieg nie jest inwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji. Technologia ultradźwięków nie narusza struktury skóry dzięki czemu pozostaje ona w dobrej kondycji bezpośrednio po zabiegu, od razu po nim można powrócić do codziennych czynności.

 

Na czym polega zabieg LipoShock?

Zabieg LipoShock rozpoczynamy głowicą Ultrasound, czyli falą ultradźwiękową. Dzięki niej błony komórek tłuszczowych ulegają rozpuszczeniu. Kolejnym etapem jest zastosowanie Shockwave, czyli fali dźwiękowej akustycznej, która rozbija skupiska komórek tłuszczowych. Na zakończenie każdego zabiegu, przeprowadzany jest drenaż limfatyczny w celu przyspieszenia zmetabolizowania tłuszczu w wątrobie.

 

Efekty zabiegu LipoShock

Pierwszy efekt widoczny jest już po kilku zabiegach. Specjaliści Studio Estetica w Krakowie rekomendują serie 6 do 10 zabiegów, w zależności od stopnia zaawansowania problemu, wykonywanych raz w tygodniu.

Skóra po serii zabiegów LipoShock staje się sprężysta, gładka i jędrna. Usunięty zostaje cellulit oraz zbędna tkanka tłuszczowa. Poprawia się napięcie skóry oraz zniwelowane zostają obrzęki. Efektem działania zabiegu LipoShock jest też utrata centymetrów.

Zabieg LipoShock można łączyć z innymi zabiegami wyszczuplająco – modelującymi, np. Endermologie LPG Alliance.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach w Studio Estetica Estetica.pl

Więcej o urządzeniu LipoShock Itpestetyka.pl