Zabieg złuszczający na twarz naturalnymi kosmetykami VAGHEGGI pokocha nawet 20-latka. Dlaczego? Odpowiedzi udzieliła nam Karolina Koszela, kosmetolog z Kliniki Pawlikowski. 

 

Oglądaj zabieg VAGHEGGI

 

Zabieg złuszczający na twarz Primissima marki VAGHEGGI opiera się na kompozycji 7 kwasów m.in. kwasu jabłkowego i kwasu cytrynowego, które doskonale przebudowują skórę w warstwach naskórkowych, wzmocnionych witaminą A. Polecany przez kosmetolog Karolinę Koszelę z Kliniki Pawlikowski do wszystkich rodzajów skór, nawet bardzo młodych. Idealny dla osób, które chcą rozpocząć przygodę ze złuszczaniem.

Zabieg oraz pielęgnacja domowa VAGHEGGI wygładza blizny potrądzikowe, drobne zmarszczki, wyrównuje przebarwienia hormonalne oraz posłoneczne, rewitalizuje skórę, dzięki czemu jest gładka i promienna. Doskonale sprawdzi się tam, gdzie wymagana jest mocniejsza eksfoliacja bez efektu łuszczenia. 

Zabieg Vagheggi

- Marka VAGHEGGI poza pielęgnacją gabinetową daje możliwości opieki nad pacjentem w warunkach domowych. Preparaty zaproponowane przez kosmetologa można zakupić w klinikach, w których pracuje się na tych preparatach i zaopiekować się nimi pacjentem tak, jak jego skóra na to zasługuje. - dodaje Karolina Koszela.

 

Więcej o zabiegach Vagheggi w Klinice Pawlikowski -> www.klinikapawlikowski.pl

Więcej o fitokosmetykach Vagheggi ->> www.vagheggipoland.pl

 

Oglądaj filmy z zabiegów na naszym kanale na YouTube -> Zatoka Piękna