W imieniu organizatorów mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XV Ogólnopolską Konferencję Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, która odbędzie się w Warszawie w dniach 25 i 26 listopada 2023 roku, w renomowanym hotelu AirPort Okęcie. Ta prestiżowa konferencja to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi w jednym miejscu specjalistów z różnych dziedzin związanych z pielęgnacją włosów i skóry głowy. 

 

Dlaczego warto wziąć udział w tej konferencji?

Nowe Perspektywy i Innowacje w Trychologii: Nasza konferencja skupia się na nowoczesnych podejściach i innowacjach w dziedzinie trychologii. Specjaliści z zakresu trychologii, dermatologii, endokrynologii, dietetyki i innych dziedzin podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów i technologii w dziedzinie zdrowia włosów i skóry głowy.

Sesje Wykładowe i Prezentacje Naukowe: Podczas konferencji odbędą się sesje wykładowe oraz prezentacje naukowe, które pozwolą na pogłębienie wiedzy i zrozumienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie trychologii. Ekspertów będzie można wysłuchać w kontekście różnorodnych tematów, od diagnostyki do terapii włosów i skóry głowy.

Panel Dyskusyjny i Warsztaty: W trakcie wydarzenia przewidujemy panel dyskusyjny oraz warsztaty, które umożliwią interaktywną wymianę myśli i doświadczeń. To doskonała okazja do zadawania pytań, omawiania przypadków klinicznych i rozwiązywania problemów.

Współpraca i Networking: Nasza konferencja to doskonałe miejsce do nawiązania cennych kontaktów z profesjonalistami z branży trychologicznej. Możecie Państwo wymienić się doświadczeniami, nawiązać współpracę, czy nawet znaleźć nowych partnerów biznesowych.

Ekspozycja Branży Trychologicznej: Podczas konferencji będzie można odwiedzić kilkadziesiąt stoisk firm z branży trychologicznej, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami, technologiami i rozwiązaniami. To idealna okazja do zapoznania się z produktami dostępnymi na rynku.

Wzrost Zainteresowania Trychologią: Jak widać po poprzednich edycjach naszej konferencji, zainteresowanie trychologią w Polsce rośnie z roku na rok. Coraz więcej osób zaczyna doceniać znaczenie pielęgnacji włosów i skóry głowy, a specjaliści z różnych dziedzin zdają sobie sprawę, jak ważne jest holistyczne podejście do zdrowia włosów.

- Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tej prestiżowej konferencji trychologicznej. Liczymy na owocne spotkanie i ciekawe dyskusje na temat zdrowia włosów i skóry głowy. To wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów i rozwinięcia swojej kariery zawodowej w dziedzinie trychologii. - Alicja Gondek-Urtnowska, Prezes PST

Patronat medialny nad konferencją objęła redakcja Zatoki Piękna.  

Rejestracja na konferencję: XV Konferencja PST