W piątek, 6 października o godzinie 13:00, podczas pierwszej konferencji naukowej Off Label Experts, której tematem przewodnim jest Tips and Tricks Praktycy Praktykom, zostaną przedstawione rewolucyjne możliwości terapeutyczne i regeneracyjne, jakie niosą ze sobą oryginalne EGZOSOMY ASCE+.

 

Podczas trzydniowej konferencji naukowej Off Label Experts lekarze będą mieli okazję spotkać się osobiście z przedstawicielami dystrybutora preparatów oraz wziąć udział w bezpłatnym panelu eksperckim, który w całości będzie poświęcony zdolnościom regeneracyjnym i terapeutycznym produktów z egzosomami. Panel ten poprowadzą eksperci z dziedziny medycyny, w tym dr n. med. Lidia Majewska, mgr Claudia Musiał, naukowiec specjalizujący się w onkologii eksperymentalnej i biologii molekularnej, oraz Piotr Jastrzębski, koordynator badań klinicznych w firmie INNMEDIS.

Warto podkreślić, że wstęp na spotkanie jest całkowicie bezpłatny. Jednakże liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wcześniejszego zapisania się. Aby dokonać rejestracji, prosimy o kontakt z firmą INNMEDIS.

Plan panelu eksperckiego będzie obejmował następujące zagadnienia:

  • Egzosomy pochodzenia roślinnego. Obiecująca alternatywa dla terapii komórkowych w medycynie estetycznej i dermatologii. Prezentacja wybranych przypadków klinicznych. 
  • Egzosomy w leczeniu łysienia – mechanizm działania i perspektywy terapeutyczne. 
  • Standaryzacja i bezpieczeństwo egzosomów w świetle prawa EU oraz FDA. 
  • Oczy bezpieczne i skutecznie: czyli możliwości poprawy wyglądu okolicy oczu a uwarunkowania anatomiczne. Przegląd produktów dopuszczonych do zabiegów w okolicy oczu zgodny z dyrektywa MDR.  

Organizatorem spotkania jest dystrybutor Egzosomów ASCE+ firma Innmedis, więcej informacji na egzosom.pl oraz asceplus.pl  

Do zobaczenia!