Siła Ludzi z Pasją! to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych Wydarzeń biznesowo - relacyjnych w naszym Regionie. To już 6 Edycja, o tak dużej randze.

 


Gospodarzem i Partnerem Strategicznym Wydarzenia jest Hotel Marriott Resort & SPA w Sopocie, na czele z Dyrektorem Generalnym BEATĄ PIOSIK oraz KRZYSZTOFEM SZKARŁATEM SPA Menager i całym zespołem ludzi współpracujących w Hotelu. Hotel Marriott w Sopocie charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem swoich usług. Wysokie standardy obsługi, wypoczynku, relaksu, gastronomii oraz miejsc dla rozwoju biznesu, to atuty tego wspaniałego miejsca, które otwiera przed nami swoje drzwi. Wspaniale rozwinięta Strefa SPA & Wellness, 4 baseny z czego jeden usytuowany na samym dachu hotelu, trzy sale konferencyjne oraz dwie restauracje o europejskim menu.

Wydarzenie: Siła Ludzi z Pasją! skupia marki, firmy, osobowości i ludzi, którzy otwierają się biznesowo i zawodowo na pozyskanie nowych Partnerów biznesowych, nowych współpracowników i pracowników, bądź nowych klientów. Doświadczenie osób i firm współtworzących wydarzenie, ich chęć dalszego rozwoju oraz szeroka znajomość relacji i kontaktów biznesowych, daje przestrzeń do dalszych działań, dla każdego kto zaszczyci swą obecnością nas podczas tego wydarzenia. Osoby uczestniczące w tym wydarzeniu jako goście, to również osoby silnie osadzone w rozwoju osobistym, świadomym biznesie i ukierunkowanym życiu zawodowym. To również osoby, które szukają nowych, ciekawych i często niestandardowych sposobów na dalszy rozwój, pracę czy biznes.

WARTOŚCI PŁYNĄCE Z WYDARZENIA:
- każdy z uczestników Wydarzenia otrzyma Folder Biznesowy, który będzie cennym przewodnikiem do ewentualnej dalszej współpracy i kontaktu
- program wydarzenia opiera się o wartościowe wystąpienia wszystkich Partnerów - współtworzących wydarzenie
- przygotowana została strefa promocji i sprzedaży Partnerów współtworzących Wydarzenie oraz strefy rozmów i dyskusji do zbudowania relacji i pozyskania kontaktów
- znakomici Kucharze i Cukiernicy Hotelu Sopot Marriott uraczą nas wykwintnymi daniami oraz wyszukanymi deserami
- całości dopełnią wizualne i słuchowe doznania, których dostarczą nam Artyści biorący udział w tym wydarzeniu – Zespół California Duet
- nie zabraknie również niespodzianek i prezentów od naszych Partnerów i Sponsorów

Wysoki prestiż wydarzenia, za którym idzie kompleksowa i wszechstronna oprawa całej Gali, to zasługa kolejnych Partnerów Strategicznych, którymi w 6 Edycji są:
KLER – sztuka tworzenia wnętrz od 1973 roku. Meble Firmy KLER zaprojektowane są z klasyczną elegancją i wykonane z kunsztem według najwyższych standardów rzemiosła i z wykorzystaniem najlepszych szlachetnych materiałów. Na sukces firmy pracują projektanci z Włoch, Francji i pozostałych krajów Europy a opracowywane wzory wdrażane są w Dobrodzieniu, w miejscu, w którym Firma ma swoją siedzibę, w miejscu, w którym wszystko 50 lat temu się zaczęło. Podczas Wydarzenia Firma Kler zaaranżuje przestrzenie, w których odbywać się będzie 6 Edycja, tak aby Goście oraz Partnerzy Wydarzenia czuli się wyjątkowo i komfortowo. Firma Kler podczas Wydarzenia zaskoczy nas wyjątkowymi rozwiązaniami i pomysłami, czyniąc niesamowity klimat tego miejsca. Będzie ciekawie i inspirująco!

Komfort i luksus na miarę naszych czasów wyznaczają również samochody, którymi przemieszczamy się w życiu zawodowym i życiu prywatnym. Bezpieczeństwo, niezawodność oraz wygoda, obok piękna i luksusu, to atrybuty kolejnego naszego Partnera Strategicznego jakim jest Dealer BMW Bawaria Motors w Gdańsku. Bawaria Motors to największy dealer BMW w Polsce. Wchodzi w skład firmy Emil Frey Polska i jest częścią Grupy Emil Frey w Europie, jednej z największych na świecie firm motoryzacyjnych. Bawaria Motors prowadzi w Polsce 5 salonów (Warszawa, Janki, Piaseczno, Katowice, Gdańsk), które w swojej ofercie posiadają nie tylko nowe i używane pojazdy, ale i usługi blacharsko-lakiernicze, serwisowe, a także sklep z akcesoriami i częściami samochodowymi. Podczas Wydarzenia Dealer BMW Bawaria Motors zaprezentuje nam najpiękniejsze i najciekawsze modele swoich samochodów. Nie jeden z Was zapewne straci głowę!

Jakość i różnorodność sposobów i technik komunikacji z naszymi odbiorcami, przemyślana i spójna promocja - zarówno przed wydarzeniem jak i podczas samego wydarzenia, buduje rozpoznawalność naszego Projektu. Oprawa wizualna, na którą składają się wszystkie działania w mediach społecznościowych oraz katalog, foldery, ścianka, agenda, to działania, dzięki którym budujemy Wasze zaufanie i najwyższy komfort odbioru. Za wszystkie te działania odpowiada Firma Brodaty Grafik - kreatywny designer i grafik KRZYSZTOF HIMKOWSKI, który specjalizuje się w motion design, czyli wprawianiu grafiki w ruch oraz animowaniem jej. Niestandardowe pomysły oraz niepowtarzalne projekty Krzysztofa powodują, że Jego praca w tym Projekcie jest nie zastąpiona i niezwykle ważna.
Ważne jest również to co chcemy Wam przekazać, bo spotykamy się wszyscy po to, aby rozwijać się zawodowo i biznesowo, dlatego rola prowadzącego, to zadanie dla najlepszych. My wiemy, jak tego dokonać. Od samego początku istnienia Projektu – ROBERT SILSKI, współtworzy razem z nami, to wyjątkowe wydarzenie, mając doświadczenie w komunikowaniu się z publicznością, tak aby z uwagą i zainteresowaniem oddała się temu. Robert to dziennikarz, prezenter, konferansjer i wykładowca akademicki. Z wykształcenia politolog związany z mediami, PR i HR. Od wielu lat zawodowo związany z dziennikarstwem radiowym. Przepiękna barwa głosu, merytoryczność i lekkość wypowiadania się, wspaniała komunikacja i otwartość do ludzi, czyni go niezwykle docenianym i szanowanym specjalistą w swojej branży. Jest niezastąpionym ogniwem w naszym Projekcie!

Każda kolejna Edycja Wydarzenia, to kolejni eksperci i fachowcy w swojej dziedzinie, to przedsiębiorcy i osobowości, to ludzie z wielka pasją, którą chcą dzielić się z innymi.
Partnerami Współtworzącymi 6 Edycje Wydarzenia Siła Ludzi z Pasją! są:
DOROTA OGRODOWSKA, która od 28 lat zajmuje się księgowością i podatkami. Wraz z mężem i synem prowadzi Kancelarię Księgową Ogrodowscy, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowo – podatkowej osób prawnych i fizycznych. Jej praca, to jej największa pasja, dlatego nieustannie rozwija się w swoim zawodzie, co czynni ją niezwykle skuteczną w tym odpowiedzialnym dla każdego przedsiębiorcy obszarze. Bardzo duża ilość różnych i trudnych przypadków księgowych i podatkowych, pozwoliła jej mierzyć się z wieloma problemami swoich klientów, dzięki czemu mogła cieszyć się ich sukcesem i rozwojem.
ANETA WASILUK radca prawny i właścicielka Kancelarii prawnej w Gdańsku pod własnym szyldem. Specjalistka od prawa biznesowego i prawa cywilnego. Pomaga przedsiębiorcom bezpiecznie i skutecznie prowadzić biznes, doradza w bieżącej działalności, projektuje i negocjuje umowy, dokumentację biznesową, dokumentację pracowniczą, Regulaminy czy Politykę RODO. Pomaga klientom również na ich prywatnych zakrętach życiowych, zapewniając wsparcie prawne w sprawach rodzinnych i spadkowych, w szczególności Panie mogą scedować na nią bagaż emocji w tych delikatnych i ważkich kwestiach.
BARBARA MAZUREK coach i ekspertka w dziedzinie rozwoju, restrukturyzacji oraz badania potencjału małych i średnich przedsiębiorstw. Założycielka BN Consulting. Jako konsultantka HR i trenerka biznesu, prezentuje innowacyjne podejście do zarządzania ludźmi. Efektywność i rentowność - słowa te stanowią podstawę każdego projektu, który podejmuje. Jako odpowiedzialna za strategiczny rozwój firmy, nie tylko wytycza kurs, ale też z niewiarygodnym zapałem podnosi poprzeczkę w dziedzinie zarządzania
Jej praktyka w zarządzaniu wielopoziomowymi strukturami zyskuje na znaczeniu dzięki autorskim programom, które pomagają firmom w różnych fazach ich ewolucji. Jej innowacyjne rozwiązania nie tylko modernizują obecne systemy zarządzania, ale też otwierają drzwi do kolejnej fazy rozwoju dla licznych organizacji.
KAMILA KOWALEC Hair Concept ekspertka w tematyce pielęgnacji i rekonstrukcji włosów. Stylista fryzur, edukator marki Belleco Professional Cosmetics na cała Polskę i UE. Niezrzeszony Instruktor zabiegów Nanoplastii, Botox-u, organicznego prostowania oraz keratynowego wygładzania włosów. Specjalista w dziedzinie odbudowy biologicznej włosów. Swoja podróż po świecie fryzjerstwa rozpoczęła 8 lat temu. Od 2 lat współpracuje z największymi hurtowniami fryzjerskimi w całej Polsce i zagranicami naszego kraju, przeprowadzając profesjonalne szkolenia z technik prostujących włosy. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach.
Wine Taste by Kamecki to miejsce, w którym znaleźć można pełen wybór win i szampanów, z największą w Polsce kolekcją win z Bordeaux i Burgundii. To zarazem sklep, wine bar i showroom szkła Riedel, w którym organizowane są dla współpracujących klientów indywidualne degustacje, kolacje i spotkania. Twórca Firmy PIOTR KAMECKI, to żywa legenda branży winiarskiej. Jeden z najbardziej utytułowanych sommelierów w Polsce. Kilkukrotny finalista i kandydat na Mistrzostwach Polski, Europy i świata, wieloletni prezes zarządu Centrum Wina. GRZEGORZ BILLOT właściciel salonu z winami Wine Taste by Kamecki w Gdańsku, w który nie tylko sprzedaje wino, ale również prowadzi jego liczne degustacje, a także kolacje komentowane przy współpracy z różnymi restauracjami. Jako osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem w restauracjach i hotelach jest wiernym pasjonatem gastronomii oraz win. Od 2015 roku współpracuję również ze szkołami gastronomicznymi, prowadząc szkolenia kelnerskie, jak i warsztaty winiarskie dla młodzieży.

MAREK WIKIERA mentor i powiernik właścicieli firm, członków zarządów, managerów, liderów. Pomaga im przekraczać granice oraz szybciej i łatwiej osiągać cele w biznesie, karierze, życiu osobistym. Towarzyszy w procesie przechodzenia przez zmiany. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Inspiruje, motywuje i zaraża energią do działania. A przede wszystkim słucha. Przedsiębiorca, który od ponad 20 lat buduje i inwestuje w firmy z branży usługowej i nieruchomości. Prywatnie pasjonat ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów. W 2014 roku jako jedna z 47 osób na świecie, ukończył w ciągu jednego roku - 4 Deserts - morderczy cykl 4 ultramaratonów, rozgrywany na 4 największych pustyniach świata - Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda - umieszczony przez magazyn THE TIME na 6 miejscu w TOP10 najtrudniejszych wyzwań wytrzymałościowych człowieka. Współautor książki „Wielki Pustynny Szlem. Jak przesuwać granice swoich możliwości.” oraz The LiGHT Book 2.


Nasze Wydarzenia, to nasze fotorelacje, nasza historia w oparciu o zdjęcia i filmy, bez których nie moglibyśmy dzielić się tym co osiągamy w naszym rozwoju. Za ten obszar pracy odpowiadają:
AGATA JABŁOŃSKA profesjonalny fotograf z ogromnym warsztatem wykonanych sesji, zdjęć beauty i fasinon oraz zdjęć z pokazów i eventów. W jej portfolio znajduje się wiele sesji do światowych magazynów mody i wielu prestiżowych kampanii reklamowych. Pracowała z wieloma znanymi fotografami oraz modelkami i znanymi ludźmi ze świata mody, sztuki i kultury,
DENYS LAZARENKO profesjonalny i kreatywny filmowiec, który pracuje z dźwiękiem, muzyką i światłem, który bardzo dobrze zna zasady tworzenia unikalnego i interesującego filmu.

Otwórzmy się na relacje, otwórzmy się na biznes...!

Zapraszam, PATRYCJA BRENDLER – pomysłodawca i twórca Projektu Siła Ludzi z Pasją! oraz wizjonerka i pasjonatka rozwoju osobistego i zawodowego.

 

Bilety na wydarzenia są dostępne tutaj: BILETY