Kolejne wydarzenie z cyklu Siła Ludzi z Pasją! było już piątym spotkaniem z cyklu. Prestiżowe spotkanie biznesowo-relacyjne odbyło się w niedzielę 19 marca w Hotelu Sopot Marriott Resort & Spa i przyciągnęło marki i ludzi otwartych na pozyskanie nowych partnerów biznesowych, współpracowników oraz klientów. Zatoka Piękna po raz kolejny objęła Patronat medialny nad wydarzeniem. 

 

Chęć dalszego rozwoju, możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, wymiana doświadczeń - takie cele przyświecały kolejnemu wydarzeniu Siła Ludzi z Pasją! V edycja spotkania tradycyjnie skupiła firmy i ludzi chcących w sposób bezpośredni nawiązać relacje. Wydarzenie pozwoliło na poszukiwania niestandardowych sposobów na rozwój biznesu, tym bardziej, że zgromadziło różnorodnych partnerów z Pomorza.

 

Zaczęło się od Siły Kobiet. Siła Ludzi z Pasją! po raz piąty

Pomysłodawczynią i organizatorką wydarzeń Siła Kobiet z Pasją, a teraz Siła Ludzi z Pasją, jest Patrycja Brendler, trójmiejska artystka i projektantka biżuterii. - Wydarzenie V-tej Edycji Siła Ludzi z Pasją! kolejny raz pokazało, że bezpośrednie relacje są podstawą do tego, aby móc jeszcze lepiej rozwijać swoje biznesy. Umiejętność dzielenia się tym co firmy i ludzie mają najlepsze, bez względu na to, czy są to firmy małe czy duże, to szansa rozwoju dla nas wszystkich. Wszyscy na tym zyskujemy, jeśli otworzymy się na relacje, a przestrzeń, którą tworzę w tym projekcie z wieloma wspaniałymi ludźmi, to doskonałe miejsce właśnie do tego – powiedziała redakcji Zatoki Piękna.

Robert Silski i Patrycja Brendler
Robert Silski i Patrycja Brendler / Fot. Olga Kharina, Zatoka Piękna

Udział w wydarzeniu, po raz pierwszy, brał też Hotel Sopot Marriott Resort & Spa, który był partnerem strategicznym spotkania. Dlaczego? - My tworzymy pasje, my jesteśmy brandem, my jesteśmy hotelem, obiektem ludzi z pasją. Wydarzenie to daje nam bardzo duże możliwości biznesowe, dlatego cieszymy się, że możemy być gospodarzem tego wydarzenia. Osobiście, jako dyrektor hotelu, dzisiaj nawiązałam już tyle kontaktów biznesowych, które wykorzystam w przyszłości. Polecam wszystkim. – mówiła Beata Piosik, General Director Hotelu Sopot Marriott Resort & Spa.

Beata Piosik i Robert Silski
Beata Piosik i Robert Silski / fot. Agata Jabłońska

Przedsiębiorcy i artyści w poszukiwaniu kontaktów

Wydarzenie Siła Ludzi z Pasją przyciąga wiele osobowości. Jednym z partnerów spotkania, a zarazem prelegentką, była Alicja Walczak, malarka, fotografik, dziennikarka i autorka licznych zbiorowych plenerów i wystaw malarskich. Wydarzenie, już po raz czwarty, wraz z Patrycją Brendler poprowadził dziennikarz, prezenter i konferansjer Robert Silski. Wszystkie rozmowy odbywały się w eleganckich wnętrzach hotelu, udekorowanych przez partnerów: instalacją kwiatową florystyki Justyny Stachowskiej, obrazami wspomnianej już Alicji Walczak i meblami firmy Kler.

Alicja Walczak Malarka
Alicja Walczak / Fot. Agata Jabłońska

Na uczestników czekał folder biznesowy, a także przygotowana specjalnie na tę okazję strefa promocji i sprzedaży partnerów wydarzenia. Goście mogli ponadto skosztować dań kuchni śródziemnomorskiej i deserów. O oprawę artystyczną zadbała m.in. Wiktoria Gorczyca, charyzmatyczna piosenkarka, kompozytor i autorka tekstów.

Wiktoria Gorczyca
Wiktoria Gorczyca / fot. Olga Kharina, Zatoka Piękna 

Siła Ludzi z Pasją! to wydarzenie cykliczne, a data kolejnego spotkania jest już znana.

- Kolejna VI Edycja Wydarzenia odbędzie się 22 października w Hotelu Sopot Marriott & Spa – zaprasza Patrycja Brendler.