Październikowa edycja o wymownym tytule: Lecimy na pełnej mocy! miała na celu pobudzić do działania i rozwoju wszystkich uczestników tego niezwykle energetycznego wydarzenia. Przy bardzo dużym zainteresowaniu licznie zgromadzonych gości, zaproszeni przez autorkę projektu – Patrycję Brendler Partnerzy - inspirowali uczestników do działania, znalezienia odwagi aby realizować własne marzenia oraz aby rozpocząć życie w poczuciu sensu i spełnienia. 8 pażdziernika w Hotelu Almond w Gdańsku odbyło się kolejne Wydarzenie z Cyklu: Kobiety z Pasją! 


Dzięki różnorodności poruszanych tematów przez Partnerów Wydarzenia, którzy podzielili się swoimi pasjami oraz życiowymi i zawodowymi doświadczeniami, goście doznawali pełnej mocy własnych możliwości do działania i rozwoju. Wydarzenie to dało również bardzo duże szanse na pozyskanie nowych relacji oraz kontaktów zawodowych i biznesowych.

Hotel Almond
Hotel Almond

Partnerzy, którzy byli inspiracją tego wieczora, to:

MamboManiax męska formacja taneczna Mambo, Joanna Kimla właścicielka marki Inveray - profesjonalna pielęgnacja dłoni i paznokci, dr hab. Magdalena Górska prof. GUMed właścicielka marki Skin Science – dermokosmetyki, Agata Ślazyk i Joanna Pieprzyk właścicielki marki EverydayOfficial - odzież dla wymagających kobiet, Wojciech Lazarowicz i jego firma KaapVino - Finest Wines of South Africa.

Kobiety z pasją
Kobiety z pasją

Bardzo ważnym elementem tej edycji było rozwiniecie inicjatywy wokół bezwarunkowego pomagania oraz pokazanie jego różnego wymiaru w działaniu, dlatego Gośćmi Specjalnymi tej edycji byli przedstawiciele Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku.

Tego wieczora tradycyjnie nie zabrakło rozrywki na wysokim poziomie przy bardzo dużym zaangażowaniu wielu sponsorów oraz wykwintnego i słodkiego poczęstunku od zespołu kucharzy i cukierników Restauracji Magiel.

Patrycja Brendler, Robert Silski
Patrycja Brendler, Robert Silski

Prowadzenie Wydarzenia uświetnił nam swym znakomitym głosem dziennikarz radiowy: Robert Silski, niespodziankę muzyczną zaprezentowała Lidia Pozańska, a zdjęcia reportażowe wykonała fotograf Agata Jabłońska. 

MamboManiax
MamboManiax

Nadchodząca V Edycja Wydarzenia Kobiety z Pasją! Odbędzie się 18 marca 2023. Wydarzenia odbywają się dwa razy do roku.

- Edycja wiosenna i edycja jesienna. Nadchodzące Wydarzenie wiosenne będzie niosło za sobą zmiany. Zmiany te mają spowodować, że wydarzenia te na stałe wpiszą się w kalendarz ważnych imprez w Trójmieście w obszarze rozwoju, inspiracji, motywacji i biznesu. Do współpracy zaangażowane zostaną nowe firmy, dzięki którym nadam wyższy standard projektowi i to na wielu obszarach. Ustandaryzowane zostaną wystąpienia Partnerów, obsługa techniczna i oprawa graficzna oraz reklama. Określone zostały przez mnie Osoby, które mam zamiar zaprosić do Projektu, jak i obszary które chcę silnie rozwijać, po to aby Projekt zyskał na swojej atrakcyjności. 

Patrycja Brlndler, Joanna Symeryak
Patrycja Brendler, Joanna Symeryak

- W swoich działaniach mierzę bardzo wysoko i z dużą odwagą oraz determinacją, ponieważ zależy mi na tym aby uczestnictwo w tych Wydarzeniach przynosiło wymierne korzyści dla osób współtworzących jak i wszystkich gości. Wierzę, że inspirując się doświadczeniem najlepszych, jesteśmy w stanie wyzwolić w sobie motywację do własnego rozwoju. - podzieliła się z naszą redakcją Patrycja Brendler

Kolejna edycja Projektu już 18 marca 2023 r.