Rytuały realizowane zgodnie z azjatycką tradycją, indywidualne podejście do każdego klienta, zabiegi hi-tech, cudowne napary z herbaty – tym właśnie wyróżnia się luksusowe Nice SPA w Warszawie, które w styczniu rozszerzyło swoje menu zabiegowe o nową technologię. W piątek 19 stycznia odbyła się uroczysta premiera kosmetologicznego urządzenia EpilSTAR.

 

Nice SPA to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, w którym klienci mogą korzystać z dwóch stref: piękna i relaksu. W pierwszej z nich można korzystać z licznych zabiegów kosmetologicznych, także przeprowadzanych za pomocą nowoczesnych technologii. W drugiej natomiast czekają oryginalne azjatyckie masaże oraz rytuały. To właśnie w Nice SPA kilka dni temu odbyła się oficjalna premiera kosmetologicznego urządzenia EpilSTAR.

 

Oglądaj wideo relację:

- Urządzenie EpilSTAR pozwoliło poszerzyć ofertę zabiegową Nice Spa o zabieg epilacji laserowej oraz zabiegi fotoodmładzania. Świetnie radzi sobie również przy redukcji rumienia oraz wspomagająco w terapiach przeciwtrądzikowych. Zabiegi urządzeniem EpilSTAR charakteryzują się maksymalnym komfortem zabiegowym oraz bezpieczeństwem dla klienta – mówiła naszej redakcji Sylwia Smyk, kosmetolog z Nice SPA.

Wydarzeniu partnerowała firma BiNatural, dystrybutor urządzenia EpilSTAR. - Technologia EpilSTAR to nie tylko wyjątkowo skuteczna, bezbolesna, całoroczna epilacja, czyli trwałe usuwanie owłosienia, ale to też platforma, która fantastycznie radzi sobie w problemach skóry twarzy i ciała – powiedziała redakcji Zatoka Piękna Magdalena Koral, specjalista ds. sprzedaży BiNatural.

EpilSTAR to platforma multilaserowa nowej generacji, która pozwala przeprowadzać zabiegi epilacji, wspomaga terapię rumienia czy termolifting twarzy przez cały rok. Jej głównym wskazaniem jest trwałe usuwanie owłosienia, a sama epilacja przeprowadzana za pomocą tego urządzenia jest bezbolesna. Ze względu na wysoką skuteczność i właśnie możliwość zapewnienia klientowi komfortu podczas zabiegu platforma zdobyła uznanie specjalistów z gabinetów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej na całym świecie.

Magda Klimaszewska, Magdalena Koral, Sylwia Smyk
Magda Klimaszewska, Magdalena Koral, Sylwia Smyk

Wprowadzenie EpilSTAR do Nice SPA to kolejny dowód na to, że luksusowe ośrodki SPA to dziś nie tylko masaże i podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, ale i nowe technologie, które trafiają do klientów oczekujących, że w jednym miejscu zadbają zarówno o wygląd, jak i o dobre samopoczucie.

- Jako dystrybutor obserwujemy pewien pojawiający się trend, a mianowicie miejsca takie jak Nice Spa kojarzone z relaksem, odprężeniem, cudownymi masażami, wchodzą w technologie hi-tech. Jest to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy jednocześnie szukają odprężenia, relaksu i najbardziej skutecznych rozwiązań kosmetycznych – potwierdziła Magdalena Koral.

Poznaj ofertę zabiegową w Nice Spa >>>

Materiał powstał we współpracy z BiNatural