Spotkania świąteczne zdają się nie mieć końca. Jedno z nich, które odbyło się 18 grudnia w Szczecinku, połączono z premierą nowych technologii w gabinecie Instytut Zdrowia i Urody Karoliny Stefańskiej-Frańczak, a także cyklem inspirujących wykładów. Udział w wydarzeniu Świąteczna harmonia zdrowia i urody wzięła także nasza redakcja.

 

Oglądaj naszą relację!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. W materiale zostały pokazane urządzenia kosmetologiczne

Ostatni przedświąteczny tydzień rozpoczął się inspirującym spotkaniem w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinku. To właśnie tutaj w poniedziałek 18 grudnia odbyło się wydarzenie Świąteczna harmonia zdrowia i urody, zorganizowane przez Karolinę Stefańską-Frańczak, kosmetologa i właścicielkę Instytutu Zdrowia i Urody.

- Dzisiejsze spotkanie pod hasłem Świąteczna harmonia zdrowia i urody miała na celu zaprezentowanie nowych technologii, które się pojawiły w naszym gabinecie, mianowicie Eximia i Sinapsi. Nie zabrakło również gości specjalnych, którzy mówili o zdrowym stylu życia i o budowaniu marki osobistej – powiedziała Zatoce Piękna Karolina Stefańska-Frańczak, właścicielka Instytutu Zdrowie i Uroda.

Karolina Stefańska-Frańczak i Marta Szarogroder
Karolina Stefańska-Frańczak i Marta Szarogroder

Partnerem minionego wydarzenia była firma BiNatural, dystrybutor technologii, które zawitały w Instytucie Zdrowie i Uroda. - Na dzisiejszym spotkaniu mieliśmy okazję zaprezentować Sinapsi, czyli laserowy iniektor kwasu hialuronowego usieciowanego, który daje efekty w czasie rzeczywistym, wypłycenia zmarszczek, modelowania twarzy oraz Eximia Titanium, czyli nasza tytanowa moc odchudzania. Technologia trwale usuwająca tkankę tłuszczową, ale nie tylko, działająca również na cellulit, wiotką skórę czy zabiegi na twarz – mówiła o nowych technologiach w gabinecie organizującym wydarzenie Monika Cytacka, specjalista ds. sprzedaży w BiNatural.

Monika Cytacka
Monika Cytacka

Na spotkanie świąteczne przybyło 70 kobiet, na które czekały liczne atrakcje, od zabiegów na żywo, przez konkurs z nagrodami i poczęstunek, po wykłady ekspertów. Jedną z prelekcji wygłosiła Marta Szarogroder, która podczas wykładu przekonywała, że budowanie marki osobistej daje efekty tak w relacjach, jak i w pracy oraz biznesie.

- Zabiegi estetyczne mają olbrzymi wpływ na budowanie marki osobistej, dlatego, że my jesteśmy tą osobą, z którą spędzamy najwięcej czasu, na którą najczęściej patrzymy w lustrze i jeżeli dobrze się czujemy we własnej skórze, to to rezonuje z innymi osobami. Jeżeli my czujemy się komfortowo we własnym ciele, to inni to widzą i to wpływa też na naszą autentyczność – tłumaczyła naszej redakcji Marta Szarogroder, ekspertka dr. PR branży beauty.

Swoją wiedzą z kobietami uczestniczącymi w wydarzeniu podzieliła się również konsultantka Anna Gąsiorowska, mówiąca o dbaniu o swój well-being oraz o realizacji celów. - Dbanie o siebie łączy nasze wnętrze z naszym zewnętrzem. Czyli warto zastanowić się nad tym, co jemy, ile wody pijemy, jak śpimy, czy ćwiczymy, czy chodzimy na jakieś piękne masaże i inne jakieś zabiegi, które nas upiększają, przy których czujemy się po prostu fantastycznie same ze sobą – powiedziała w rozmowie z Zatoką Piękna Anna Gąsiorowska, konsultant, coach holistyczny.

Świąteczna harmonia zdrowia i urody okazało się wydarzeniem, które odzwierciedla holistyczne podejście do zabiegów na ciało i twarz, które są przejawem dbania o własne samopoczucie i doskonale uzupełniają się ze zdrowym stylem życia. 

Materiał powstał we współpracy z BiNatural