Już wkrótce odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń środowiska lekarzy medycyny estetycznej w Polsce – XXI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 

Organizowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) kongres, który odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2023 roku, od ponad dwóch dekad przyciąga najlepszych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging z całego świata.

Wstępny program kongresu, który został właśnie ogłoszony, gwarantuje niezwykle interesujące i rozbudowane wydarzenie. Program szczegółowy, wraz z harmonogramem poszczególnych prelekcji i sesji, zostanie udostępniony na oficjalnej stronie kongresu www.icaam.pl w najbliższych dniach.

Rozpoczęcie kongresu nastąpi 17 listopada 2023 roku, od godziny 10:00, z rejestracją uczestników. Warto zauważyć, że tego dnia odbędą się również workshop'y z udziałem renomowanych firm branżowych, m.in. takich jak IBSA, VIVACY, Croma, Allergan, URGO-Merz, Innmedis i wielu innych. Workshop'y prowadzone będą na dwóch głównych salach wykładowych WH I i WH II i będą trwały od godziny 12:00 do 19:00.

Drugi dzień, sobota, 18 listopada 2023 roku, z pełnym programem na dwóch salach wykładowych WH I i WH II. W programie tego dnia znajdą się sesje tematyczne, takie jak prawo i biznes w medycynie estetycznej, toksyna botulinowa, biostymulacje w medycynie estetycznej i naprawczej, a także wiele innych interesujących tematów. Dla uczestników przygotowano również interaktywną sesję diagnostyczną z udziałem lekarzy i ekspertów, która będzie okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy.

Ostatni dzień kongresu, czyli niedziela, 19 listopada 2023 roku, przyniesie kolejne ciekawe sesje poświęcone m.in. laserom i innym źródłom energii, anti-aging oraz powikłaniom w medycynie estetycznej. Ponadto, zaplanowano interaktywną sesję diagnostyczną, która pozwoli lekarzom i ekspertom na praktyczne zaprezentowanie swojej wiedzy.

Warto podkreślić, że w przypadku wykładów odbywających się na Sali WH I, obraz i dźwięk będzie retransmitowany na Salę WH II w czasie rzeczywistym, co umożliwi uczestnikom swobodny wybór interesujących ich tematów.

Nie zapomnijcie również o balu, który odbędzie się w Warsaw Marriott Hotel 18 listopada 2023 roku. To doskonała okazja do integracji i relaksu po intensywnych dniach kongresowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w XXI Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. To wydarzenie, które od lat na stałe jest wpisane w kalendarz najważniejszych spotkań środowiska lekarzy medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Wydarzenie uzyskało certyfikat INFARMA.

Szczegółowe informacje kongresowe znajdziesz na XXI Kongres PTMEiAA