Już 11 kwietnia, w warszawskim hotelu Sheraton Grand, zostaną wręczone nagrody Perfect SPA Awards dla najlepszych obiektów SPA&Wellness w Polsce.

 

Wyróżnienia otrzymają hotele i daySPA docenione przez gości głosujących na portalu www.SPAeden.pl oraz wskazane przez ekspertów zasiadających w Kapitule konkursu. Organizowane od 14. lat wydarzenie jest nie tylko cenionym w branży barometrem jakości usług poszczególnych obiektów, ale także ważnym wskazaniem dla osób poszukujących miejsca na wypoczynek w ramach szerokiej oferty rynku SPA&Wellness.

Głosy zebrane w głosowaniu internetowym i oddane przez ekspertów wyłonią zwycięzców w kilkunastu kategoriach. Posłużą także do stworzenia corocznego rankingu najlepszych obiektów100 Best SPA Poland. Laureat nagrody głównej otrzyma tytuł Best SPA Hotel 2024.

 


W tegorocznej edycji bierze udział ponad 140 hoteli SPA oraz 150 day SPA.

W czasie wydarzenia wręczone zostaną także nagrody dla wyróżniających się marek kosmetycznych, dostawców sprzętu i wyposażenia – SPA Biznes Awards. Partnerem konkursu jest Polska Organizacja Turystyczna, której zadaniem jest promowanie Polski jako wyjątkowej destynacji turystycznej na całym świecie, a jednym z patronów medialnych portal Zatoka Piękna.

Sponsorami konkursowej Gali są wiodące firmy branży SPA&Wellness i rynku Beauty, m.in. ITP S.A., Cosmetic Group, Mesoestetic, Betasi, Zepter, Phytomer, Repechage, Reo.
Relacja z Gali i lista laureatów zostanie opublikowana na portalu SPAeden.pl, a także w dorocznym Almanachu Najlepsze SPA w Polsce. Jak co roku będzie to ważne źródło informacji dla całej branży, jak i gości poszukujących inspiracji do swych urlopowych wyborów.