1 / 29

Konferencja Jesień z BiNatural była już IV edycją z cyklu 4 Pory Roku i zgromadziła 120 przedstawicieli branży beauty z całej Polski, oferując uczestnikom unikalną okazję do poznania najnowszych trendów zabiegowych, produktów i technologii kosmetologicznych z portfolio firmy BiNatural.

 

Wydarzenie Jesień z BiNatural odbyło się 23 października 2023 w Double Tree by Hilton w Warszawie i po raz kolejny otworzyło drzwi do świata BiNatural, w którym skupiono się na prezentacji nowości oraz m.in. bestsellerowego zabiegu Algae Peel

Konferencję prowadził Rafał Maserak, znany tancerz i prezenter, a panel ekspercki.oficjalnie otworzyła Milena Krystosiak, właścicielka firmy BiNatural, prezentacją Trendy jesieni i zimy. Epilacja, trądzik i przebarwienia. Gościem specjalnym, który podzielił się swoją wiedzą na temat produktów DECAAR, był właściciel marki DECAAR, Panagiotis Panagi. Warto dodać, że każdy uczestnik konferencji otrzymał wyjątkowe upominki od marki Decaar, znajdujące się w eleganckich gift-bagach.

Słowo premiery wypełniło salę konferencyjną, a uczestnicy nie mogli doczekać się zaprezentowania najnowszego protokołu Primor Glow oraz najnowszego urządzenia od producenta Bloomea Paris. Cała linia Primor Glow jest dedykowana do stosowania w połączeniu z urządzeniem Bloomea, które od samego początku wejścia na rynek polski nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością wśród zabiegów w gabinetach beauty. Jednym z głównych prelegentów był Alexandre Lambert, Dyrektor Generalny Bloomea, przedstawił on francuską technologię, która już wkrótce pojawi się w ofercie BiNatural. Premierą od firmy Bloomea i wprowadzeniem nowego wymiaru frakcjonowania była prezentacja innowacyjnego kosmetologicznego urządzenia na twarz - Neolift.

W panelu dyskusyjnym skoncentrowano się przede wszystkim na temacie wprowadzeniu nowych technologii do portfolio gabinetów, rentowności urządzeń, rozszerzeniu oferty zabiegowej i co za tym idzie - zyskach. Rozmowy były poparte realnymi przykładami wynikającymi z doświadczenia partnerów BiNatural - właścicielek i ekspertek salonów kosmetologicznych, a całą dyskusję poprowadziła Marta Szarogroder, ekspertka w zarządzaniu placówkami beauty. 

IV edycja Konferencji Jesień z BiNatural dostarczyła uczestnikom mnóstwo nowych rozwiązań, które mogą zrewolucjonizować gabinety kosmetologiczne. W strefie VIP przeprowadzono także pokazy najnowszych urządzeń i zabiegów, które z pewnością przyciągną uwagę klientów.

Jesień z BiNatural 2023 okazała się niewątpliwie inspirującym i pouczającym wydarzeniem dla wszystkich zainteresowanych branżą beauty, zapewniając nowe spojrzenie na trendy i innowacje w tej dziedzinie.

Zdjęcia: Zatoka Piękna, Kamil Klimuszko