22 października w Hotelu Marriott w Sopocie odbyła się 6 edycja Wydarzenia z cyklu Siła Ludzi z Pasją! Pomysłodawcą i twórcą projektu jest Patrycja Brendler, która jest również twórcą własnej ekskluzywnej marki biżuterii artystycznej. Poprzez swój projekt i jego wymierne działania dąży do tworzenia przestrzeni, w której pasja, kreatywność i zaangażowanie prowadzą do sukcesu biznesowego. Siła Ludzi z Pasją! to inicjatywa, która łączy marki, firmy i osobowości oraz ludzi przedsiębiorczych z całej Polski.

 

- Projekt Siła Ludzi z Pasją! z edycji na edycję rozwija się, ale również zmienia. Dzięki temu, że budujemy bezpośrednie relacje i mamy możliwość poznać się i porozmawiać osobiście — powstają nowe pomysły na współpracę i nowe możliwości rozwoju. Coraz więcej pojawia się osób nie tylko z naszego regionu, ale również z całej Polski, którzy swoje biznesy prowadzą na całym świecie. - mówi Patrycja Brendler.

 

Oglądaj galerię zdjęć

Celem Projektu jest stworzenie otoczenia sprzyjającego nawiązaniu nowych partnerstw biznesowych, poszukiwaniu nowych współpracowników oraz pozyskaniu nowych klientów. Projekt na przestrzeni kilku lat bardzo się rozwinął i nabrał dużego tempa w realizowaniu założonych celów, jakimi są nowe relacje biznesowe wszystkich zaangażowanych w ten Projekt osób i firm.

Dziennikarz radiowy Robert Silski - prowadzący wydarzenie oraz grafik Krzysztof Himkowski – odpowiedzialny za działania promocyjno - marketingowe, to osoby tworzące podstawę i trzon tego Projektu. Siła Ludzi z Pasją! jest miejscem, gdzie ludzie o podobnych wartościach i aspiracjach mogą spotkać się, wymienić doświadczeniami oraz rozwijać swoje przedsięwzięcia.

Ogromny wkład i zaangażowanie mają miejsce po stronie Partnerów Strategicznych, którymi w tej edycji byli: KLER Sztuka tworzenia Wnętrz z dyrektor sprzedaży Iwoną Pawłowską oraz kierownikiem salonu w Gdańsku Aleksandrą Zgliczyńską. W tej edycji Firma KLER zaaranżowała przestrzenie sceny oraz foyer, tak aby goście poczuli największy komfort i ekskluzywność tego spotkania.

Kolejny Partner Strategiczny, którym był Sopot Marriott Resort & Spa z Dyrektor Generalna Beatą Piosik i Managerem Mera SPA Krzysztofem Szkarłatem zadbali o największą wygodę, komfort i najwyższy standard obsługi oraz doskonałe menu podczas wykwintnej kolacji i przerwy kawowej.

Kolejny Partner Strategiczny, którym był Dealer BMW Bawaria Motors w Gdańsku z Kierownikiem Działu Sprzedaży Detalicznej Adrianą Dawidowicz i Michałem Klimasińskim Doradcą ds. sprzedaży flotowej zaprezentowali dwa modele luksusowych aut dla ludzi biznesu: elektryczny model BMW iX3 oraz premierowy model serii 5 Limuzyna.

Każdą kolejną Edycję tworzą nowi Partnerzy współtworzący ten ciekawy i inspirujący wieczór, którzy poprzez swoje wystąpienia dzielą się swoim zawodowym i biznesowym doświadczeniem. W tej edycji Partnerami współtworzącymi byli: Dorota Ogrodowska – księgowa i doradca podatkowy, Aneta Wasiluk radca prawny, Barbara Mazurek coach i ekspert MŚP, Kamila Kowalec ekspert rekonstrukcji i pielęgnacji włosów, Piotr Kamecki właściciel marki Wine Taste i Grzegorz Billot Manager Salonu Wine Taste by Kamecki, Marek Wikiera ultratrener mentalny.

Dmitrij i Estera Gabczenko
Dmitrij i Estera Gabczenko / fot. Agata Jabłońska

O wystrój stołów zadbały Paulina Wronecka i Kinga Zawierzeniec a o cudowny klimat i nastrój tego wieczoru zespół muzyczny California Duet. Patronat medialny nad wydarzeniem już po raz kolejny objęła Zatoka Piękna.

- Otoczenie i rynek stale się zmieniają, dlatego pojawiają się również nowe oczekiwania i nowe potrzeby, to powoduje, że praca nad Projektem wymaga więcej czasu, więcej zaangażowania i większych nakładów finansowych. Efektywność naszych spotkań pokazuje, że idziemy we właściwym kierunku, gdyż miarą sukcesu Projektu są wymierne korzyści dla wszystkich zaangażowanych osób. Przed nami kolejna 7 Edycja, która na kanwie zdobytych doświadczeń z poprzednich edycji zaskoczy zapewne o kolejne ciekawe możliwości rozwoju dla naszych biznesów i nas samych. - podsumowała wydarzenie Patrycja Brendler, autorka projektu Siła Ludzi z Pasją!

Fotografie autorstwa: Agata Jabłońska