Inspirujące, poprawiające samopoczucie i dodające energii – tak najlepiej można podsumować wydarzenie dla kobiet #LuksusCzasu, które w niedzielę 28 maja odbyło się w Sopot Marriot Resort & SPA. W spotkaniu, naszym zdaniem jednym z ciekawszych dedykowanych kobietom, wzięła udział również redakcja Zatoki Piękna.

 

Bądź z nami i poczuj w sobie Kreatorkę Dobrego Życia – dokładnie tak brzmiało przesłanie wydarzenia z cyklu #LuksusCzasu zorganizowanego przez Sopot Marriot Resort & SPA, które przyciągnęło kobiety nie tylko dzięki idei, ale i z uwagi na interesujący program. Prelekcje były inspirujące i poruszały aktualne tematy, a przede wszystkim miały one walor edukacyjny. Wśród gości pojawiły się m.in. Alicja Walczak, artystka, malarka, uczestniczka kultowej, pierwszej edycji programu Big Brother, a także trójmiejska influencerka, blogerka modowa i stylistka Shiny Syl.

 

#LuksusCzasu dla dobrego samopoczucia

Skąd w ogóle pojawił się pomysł na taką formułę spotkań i jaki jest ich cel? - Razem z Hanią Garbowską oraz Karoliną Winnicką dostrzegłyśmy potrzebę kobiet na #LuksusCzasu. Dzisiaj kobiety chcą kreować i rozwijać się. Często jednak towarzyszą im przekonania, że role, które pełnią, nie pozwalają zarówno na czas, jak i na luksus. Celem spotkań jest zapewnienie doskonałego samopoczucia i #LuksusuCzasu – powiedziała nam Beata Piosik, General Manager Sopot Marriott Resort & SPA.

Alicja Walczak i Beata Piosik
Alicja Walczak i Beata Piosik

Spotkanie rozpoczęło się po południu i trwało do późnych godzin wieczornych. W programie zaplanowano inspirujące wykłady, m.in. Ubierz się w dobre samopoczucie – proste metody na udane stylizacje, Kreuj Dobre Życie – Mindset Szczęścia i Sukcesu oraz prelekcja Ukaż swoje piękno – trendy w makijażu zorganizowana przez markę Shiseido. Wykłady poprowadziły, oprócz Beaty Piosik, mindset & business coach Hanna Garbowska, coach i założycielka marki The Witch Cosmetics Karolina Winnicka oraz projektantka ubioru Olga Idzik.

Usłyszane porady stały się później tematem rozmów w kuluarach, bo samo spotkanie trwało jeszcze przez wiele godzin. Podczas wydarzenia przewidziano też czas na relaks i kontakty towarzyskie. Najważniejsze dla organizatorów, jak i uczestników, było zadbanie o dobre samopoczucie. Po cyklu prelekcji otwarto Panorama Pool Bar, który zachwycił większość uczestniczek. Była to doskonała okazja, by zrobić sobie zdjęcie z widokiem na Zatokę Gdańską z tarasu na dachu hotelu.

 

#LuksusCzasu w strefie Mera Spa

Po sesji zdjęć z widokiem na Zatokę Gdańską zaplanowano poczęstunek w Restauracji Mera Brasserie, a następnie – aż do wieczora – chill out w strefie basenów i saun Mera Spa.

W części wellness i spa uczestniczki mogły zapoznać się z autorską biżuterią Patrycji Brendler, a także zmierzyć poziom cellulitu i uzyskać porady specjalistów marki Arosha, której bestsellery pozwalają pielęgnować skórę ciała z cellulitem, obrzękami, skórę odwodnioną, z rozstępami i przy nadmiernej tkance tłuszczowej. W czasie spotkania #LuksusCzasu uczestniczki miały też całodzienny wstęp do strefy wellness z basenami, saunami i jacuzzi.

Marlena Skóra
Anastazja Veklych i Marlena Skóra

Co zdaniem organizatora kobietom spodobało się szczególnie?

- Z pewnością doznania każdej z pań są różne. Dzięki połączeniu wszystkich obszarów, które wpływają na dobre samopoczucie, a także na poczucie szczęścia - wykłady, relacje i relaks w strefie SPA - możemy zaspokoić potrzeby i zapewnić różnorodność doznań oraz emocji. Uważamy, że to właśnie gwarantuje sukces i dobre samopoczucie – skomentowała Beata Piosik.

#LuksusCzasu to w naszej ocenie wyjątkowe spotkanie dla kobiet, gwarantujące inspirację, dobre samopoczucie, radość i napływ dobrej energii. Takich wydarzeń potrzebuje każda z nas.

- Wydarzenie jest dedykowane dla każdej kobiety, bo każda kobieta zasługuje na #LuksusCzasu – podkreśla w rozmowie z nami Beata Piosik.

 

Oglądaj galerię zdjęć

 

Jak dodaje Beata Piosik, jeśli chodzi o dobór partnerów wydarzenia kluczowe jest, aby dostarczali oni wartości spójnych z ideą organizatorów. Można być więc spokojnym o atrakcyjność kolejnych spotkań z cyklu #LuksusCzasu. Następna edycja wydarzenia przewidziana jest na 1 października 2023 roku.

 

Dziękujemy za zaproszenie i bardzo przyjemne spotkanie Mera SPA i Marriot Sopot