Centrum Medyczne HomeClinic najpierw dało się poznać mieszkańcom miejscowości Różyny, a ostatnio – także Tczewa. To właśnie w Tczewie 14 lutego odbyło się oficjalne otwarcie drugiej placówki HomeClinic, której założycielką jest dr Magda Brona-Teżyk.

 

Popyt na usługi medyczne, w tym medycyny estetycznej, wciąż rośnie. Na rynku pojawiają się więc nie tylko całkiem nowe placówki, ale i filie klinik, które osiągnęły sukces w swoich pierwotnych lokalizacjach. Najlepszym tego przykładem jest HomeClinic, która od kilku lat działa w Różynach, a od niedawna – także w Tczewie. Dokładnie 14 lutego odbyło się uroczyste otwarcie HomeClinic Tczew, na którym nie mogło zabraknąć także naszej redakcji. Holistyczne podejście do zdrowia i problemów estetycznych, lokalizacja w zabytkowym budynku, oferta skierowana do pacjentów w każdym wieku – tym między innymi wyróżnia się nowa placówka.

 

Oglądaj naszą relację!

  

HomeClinic Tczew już działa

Uroczyste spotkanie i oficjalne otwarcie kliniki zbiegło się z Walentynkami. Właśnie 14 lutego odbył się event, podczas którego bliżej poznaliśmy wnętrza i ofertę HomeClinic Tczew. - Dzisiaj jest dla mnie wyjątkowy dzień i nie są to Walentynki. Jest to otwarcie drugiej filii HomeClinic w Tczewie w zabytkowej kamienicy na Starówce. Nasza oferta to przede wszystkim zabiegi z medycyny estetycznej, zarówno zabiegi na twarz, jak i na ciało. Za pomocą nowych technologii zadbamy o jędrną i zdrową skórę – mówiła Zatoce Piękna dr Magda Brona-Teżyk, właścicielka Home Clinic Tczew.

Co skłoniło specjalistkę do otwarcia drugiej filii swojej kliniki? Stał za tym przede wszystkim ciągły rozwój HomeClinic. - Udało zbudować się zespół specjalistów, którzy podchodzą holistycznie do problemów estetycznych i zdrowotnych pacjentów. Ponadto głównym założeniem kolejnego miejsca był już brak miejsca na kolejne technologie w Różynach, które wiążą się z większą ilością miejsca. Stąd dla komfortu pacjentów podjęliśmy decyzję o otwarciu kolejnego miejsca, które nawzajem się uzupełniają – podkreśliła dr Magda Brona-Teżyk.

Kolejna klinika nie bez powodu znalazła się właśnie w Tczewie. Właścicielka przy wyborze lokalizacji, jak przyznała, kierowała się bliskością dojazdu między jedną kliniką w Różynach, a drugą w Tczewie. - Jako główny lekarz HomeClinic muszę sprawnie przemieszczać się między gabinetami, a jak wiadomo jestem też mamą, która ceni sobie szybki powrót do domu do swoich dzieci - wyjaśniła. Dr Magda Brona-Teżyk, kierując się swoimi doświadczeniami, zdecydowała również, że w nowej filii na pomoc specjalistów będą mogli liczyć pacjenci w każdym wieku.

- W HomeClinic Tczew zadbamy zarówno o najstarszych pacjentów, jak i najmłodszych, poprzez wprowadzenie do oferty fizjoterapii i osteopatii. Ponadto mali pacjenci i ich rodzice mogą skorzystać z wizyt u pediatry, neonatologa i doradców laktacyjnych – powiedziała podczas otwarcia. Dla wielu kobiet szczególnie ważna może być pomoc doradców laktacyjnych, choć równie istotna jest możliwość skorzystania z pomocy doświadczonego pediatry.

- Jako specjalista stomatologii dziecięcej specjalizujący się w podcinaniu wędzidełek języka u dzieci, działam holistycznie z innymi specjalistami, by usprawnić młodym matkom karmiącym bezbolesne i efektywne karmienie piersią. Oczywiście pediatra pomoże w sytuacjach, gdy dziecko nam się rozchoruje, a co wiemy najlepiej, zawsze dzieje się to wieczorem. Na szczęście nasza dr Katarzyna Skierska-Gajdus zawsze pomaga najmłodszym pacjentom i ich rodzicom – dodała dr Magda Brona-Teżyk w rozmowie z Zatoką Piękna.

 

Medycyna estetyczna i technologie dla wymagających

HomeClinic wyróżnia się indywidualnym i holistycznym podejściem do współczesnej medycyny, a pacjenci czują się w klinice jak w domu. Placówka wciąż pozostaje przy tym miejscem, którego jednym z głównych filarów jest medycyna estetyczna. Pacjenci z Tczewa i okolic w nowej filii skorzystają z zabiegów z użyciem technologii, iniekcyjnych oraz licznych zabiegów na ciało.

- Poszerzyliśmy ofertę o zabiegi na ciało przy użyciu technologii, które wszyscy pacjenci kochają, bo dają widoczne efekty. Brakowało nam tego w Różynach. Ponadto medycyna estetyczna w całym wachlarzem zabiegów iniekcyjnych, które pomogą utrzymać kondycję skóry w bardzo dobrym stanie. Oprócz zabiegów na ciało są zabiegi na twarz, również przy użyciu "maszyn". Bardzo często łączę technologie wraz z zabiegami mezoterapii czy stymulatorami, by uzyskać naturalne efekty, które będą cieszyć na lata – zapowiedziała dr Magda Brona-Teżyk.

W HomeClinic Tczew nie brakuje oczywiście trendów i nowości z zakresu medycyny estetycznej, wśród których właścicielka wymienia choćby nowe technologie w modelowaniu sylwetki. - Urządzenia modelujące sylwetkę, antycellulitowe i wyszczuplające, urządzenia pielęgnacyjne (Geneo, mikronakłuwanie z falą radiową), czyli wszystko to, co sprawia że będziemy dłużej piękni i młodzi. Oczywiście cały czas na topie są zabiegi stymulujące naszą skórę, a nie przerysowujące rysy twarzy – wylicza właścicielka kliniki.

W nowej filii HomeClinic widać zamiłowanie właścicielki nie tylko do medycyny, ale także do sztuki. Obrazy czy stolik są dziełem dr Magdy Brony-Teżyk, która przyznaje, że sztuka jest jej pasją. - Nie twierdzę, że jestem jakiś zdolnym artystą, ale po pełnym dniu pacjentów staram się odstresować czy zrelaksować, przelewając swoje myśli i pomysły na płótno. W każdej z moich klinik są moje obrazy, które nawiązują do wnętrza. Jest to również możliwość zabawy wspólnej z moimi dziećmi - na kilku obrazach są ich odciski – opowiada właścicielka kliniki.

Jej dzieci mają udział również w stworzeniu stolika, który zdobi poczekalnię HomeClinic Tczew. - Kocham rzeczy, które są niepowtarzalne - tym pomysłem było stworzenie stolika na poczekalnię w Tczewie, nawiązującego do medycyny estetycznej. Wykorzystałam tę możliwość, by nauczyć starszego syna podstaw chemii, przy pracy z żywicą epoksydową - gdzie bardzo dzielnie mi pomagał w doborze kompozycji, a ma dopiero 8 lat. Widzę, że sztuka wpływa kojąco na pacjentów, stąd też pomysł, by w każdej klinice był obraz – dodaje dr Magda Brona-Teżyk. 

Więcej o ofercie na www.homeclinic.pl