Nowe technologie wprowadzają do gabinetów możliwość zadbania nie tylko o piękno, ale i o samopoczucie. Doskonale pokazuje to urządzenie Iyashi Dôme, które w połowie lutego miało swoją premierę w salonie Ukryty Raj w Warszawie. 

 

Iyashi Dôme podbija gabinety odnowy biologicznej na całym świecie. Polska nie jest tu wyjątkiem. 13 lutego podczas wyjątkowego eventu w Ukrytym Raju w Warszawie, swoją premierę miała właśnie wspomniana japońska technologia. Na wydarzeniu, które w niemalże każdym szczególe nawiązywało do kultury Kraju Kwitnącej Wiśni, oprócz klientów pojawiła się również nasza redakcja oraz przedstawiciel firmy BiNatural, będącej dystrybutorem Iyashi Dôme.

- Jesteśmy dzisiaj w Warszawie w salonie Ukryty Raj, gdzie debiutujemy z naszą technologią Iyashi Dôme. Dodatkowo gościmy dzisiaj twórcę marki Iyashi Dôme, Shogoro Uemura. Znajdziecie również państwo urządzenia dedykowane do zabiegów na twarz, takie jak niezwykle popularna Bloomea czy Sinapsi oraz inne marki kosmetyczne z portfolio BiNatural, takie jak Mansard, Decaar czy Selenia Italia - powiedział Zatoce Piękna Grzegorz Krystosiak, współwłaściciel BiNatural.

 

Oglądaj naszą relację!

   

Punktem kulminacyjnym minionego wydarzenia była oczywiście premiera i prezentacja Iyashi Dôme, urządzenia o kształcie „kapsuły czasu”, którego zadaniem jest aktywacja procesów wytwarzania proteiny życia HSP70. Iyashi Dôme bazuje na emisji promieniowania podczerwonego wspomagającego procesy detoksykacji organizmu i powstrzymującego działanie wolnych rodników. Działa na poziomie wewnętrznym, eliminując zakwasy, a także zewnętrznym, zapobiegając starzeniu się skóry.

- Mi naprawdę zależy na urządzeniu unikatowym, wyjątkowym, a Iyashi Dôme takie jest. Ma właściwości nie tylko detoksykujące, ale również upiększające. Nie tylko dba o nasz wygląd zewnętrzny, ale też o nasze wnętrze od środka. W Ukrytym Raju podchodzimy bardzo indywidualnie do każdej osoby, tworząc skrojone na miarę naszych klientów plany zabiegowe – podkreśliła podczas rozmowy z naszą redakcją Edyta Solak, właścicielka Ukryty Raj.

Shogoro Uemura
Shogoro Uemura / fot. Zatoka Piękna

Na premierze w Ukrytym Raju pojawił się sam twórca urządzenia Iyashi Dôme. Dzięki temu klienci dokładniej poznali właściwości tej niezwykłej technologii. Jak powiedział naszej redakcji Shogoro Uemura, twórca technologii, Iyashi Dôme to odpowiedź na potrzeby zapracowanych kobiet i mężczyzn, świadomych, że konieczne jest oczyszczanie organizmu z obciążających go substancji. W jaki sposób technologia pozwala osiągnąć zamierzony efekt?

Shogoro Uemura i Iyashi Dome
Shogoro Uemura i Iyashi Dome / fot. Zatoka Piękna

- Prawdziwym sposobem działania tego urządzenia jest aktywacja tego, co nazywa się białkami szoku cieplnego. Urządzenie wytwarza przenikające ciepło, które powoduje micro gorączkę i podnosi wewnętrzną temperaturę ciała o 1-2 stopni. Ta temperatura reaktywuje to, co nazywa się HSP 70, które jest właśnie białkami szoku cieplnego. Uruchamiane są procesy metaboliczne, czyli odbudowy komórkowej, naprawy struktury ciała na poziomie mitochondrialnym. A co najważniejsze, najważniejszą rzeczą jest eliminacja wielu metali ciężkich, niektóre z nich takie jak aluminium wydalamy tylko przez skórę, w trakcie pocenie się. I to są jedne z podstawowych zasady działania kapsuły - wyjaśnił Zatoce Piękna Shogoro Uemura, twórca Iyashi Dôme.

Efekty są odczuwalne już po jednej sesji, natomiast dla pełnego restartu metabolizmu, poprawy jakości snu i uzyskania stanu głębokiego relaksu wskazana jest seria 10 półgodzinnych sesji.

 

Materiał powstał we współpracy z BiNatural

Więcej o ofercie zabiegowej na Ukryty Raj