Porady kosmetologów, zabiegi hi-tech, opieka konsultanta i indywidualnie opracowany beauty plan – na to wszystko można liczyć w Evo Medical Spa, pierwszym na Śląsku medycznym spa, które rozwija się w nurcie slow beauty. Cała oferta skierowana zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Bazuje ona głównie na technologiach od dystrybutora urządzeń dla gabinetów kosmetologicznych i medycyny estetycznej ITP S.A. 

 

Oglądaj relację!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.  

- Evo Medical Spa stworzyłam 6 lat temu w duchu slow medicine, slow beauty. Co to oznacza? Oferujemy dla Państwa technologie, które pozwalają odmłodzić, wyszczuplić i depilować ciało. Stawiamy tutaj na technologie, a nie na wypełnianie, nie na szybkie efekty, bo jesteśmy zdania, że dbanie o siebie to jest maraton, a nie sprint – mówi Małgorzata Grabowska, właścicielka Evo Medical Spa.

Filozofia Evo Medical Spa w naturalny sposób przekłada się na podejście do tworzenia planu zabiegowego. Ważnym krokiem jest konsultacja, podczas której opracowany jest indywidualny beauty plan. Klienci nie muszą obawiać się, że zaproponowane zostaną im gotowe pakiety. Zgodnie z motto „Więcej niż zdrowe piękno” realizowane jest tu spersonalizowane podejście, wsparte kompleksową opieką specjalistów z różnych dziedzin.

Na pomoc w Evo Medical Spa mogą liczyć choćby osoby, które zmagają się z problemami skóry twarzy, np. jej nierównym kolorytem, z bliznami, widocznymi naczynkami, przebarwieniami czy wiotką skórą. - Oferujemy zabiegi bazujące na takich technologiach, jak termolifting, HIFU, laserowa platforma do odmładzania, walki z przebarwieniami i naczynkami, radiofrekwencja mikroigłowa i laser wolumetryczny – wylicza kosmetolog Fabiola Kotwińska-Kowolik.

Oglądaj: Zabiegi na problemy skórne w Evo Medical Spa

Wyróżnikiem śląskiej placówki jest nie tylko rozbudowany park maszynowy, pozwalający kompleksowo zadbać o skórę twarzy, ale również autorski program Body Evolution, łączący w sobie siedem różnych technologii do modelowania sylwetki oraz poprawy jakości skóry na ciele. Dobór konkretnych technologii zależy jednak od indywidualnych potrzeb klienta.

- Najczęściej sięgamy po takie technologie, jak kriolipoliza z endermologią i falą uderzeniową. Często wykorzystujemy również technologię mikrofal w połączeniu z polem elektromagnetycznym. Oferujemy również zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej z ultradźwiękami oraz karboksyterapię – wymienia Daria Śliwińska, kosmetolog. 

Oglądaj: Body Evolution w Eco Medical Spa

W Evo Medical Spa dba się o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie, zgodnie z ideą slow beauty, realizowaną nie tylko przez wybór technologii, ale i dbałość o różne aspekty mające wpływ na piękno tak skóry twarzy, jak i ciała. 

Więcej o zabiegach w nurcie slow beauty na Evo Medical SPA

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.