Do redakcji Zatoki Piękna często przychodzą pytania dotyczące popularnych zabiegów na twarz i ciało. Razem z Kliniką Endermology Center w Suwałkach, która wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie, odpowiadamy tym razem na pytanie: Jak działa pielęgnacja twarzy Geneo?  

 

Oglądaj zabieg:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

 

Geneo to technologia, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

Wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry.

Efekt zabiegu wzmacniamy specjalnym serum.

Możemy wyróżnić tutaj zabieg odmładzający, rozświetlający, nawilżający, zabieg do skóry tłustej, a także detoksykujący, polecany szczególnie do skóry młodej.

Geneo posiada również w swojej ofercie dedykowane rozwiązania odmładzające i pielęgnujące skórę, przeznaczone do ciała.

 

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Endermology Center

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.