Do redakcji Zatoki Piękna często przychodzą pytania dotyczące popularnych zabiegów na twarz i ciało. Razem z Kliniką Endermology Center w Suwałkach, która wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie, odpowiadamy tym razem na pytanie: Jak działa machano-stymulacja skóry Endermologie LPG? 

 

Oglądaj zabieg:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

 

Endermologia LPG to w 100% naturalna i nieinwazyjna mechano-stymulacja skóry. Jest to technologia wykorzystywana zarówno w zabiegach na ciało, jak i na twarz.

W zabiegach na ciało działamy na trzech płaszczyznach: redukujemy tkankę tłuszczową, wygładzamy cellulit i ujędrniamy skórę. Endermologia LPG umożliwia wyszczuplenie sylwetki w okolicach opornych na ćwiczenia, takich jak ramiona, plecy, brzuch, talia czy uda.

W przypadku zabiegów na twarz dzięki wykorzystaniu opatentowanej głowicy Ergolift, stymulujemy produkcję kolagenu, elastyny oraz naturalnego kwasu hialuronowego. Uzyskujemy efekt wypełnienia zmarszczek, przywrócenia gęstości skóry oraz wymodelowania konturów twarzy.

 

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Endermology Center

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.