Do redakcji Zatoki Piękna często przychodzą pytania dotyczące popularnych zabiegów na twarz i ciało. Razem z Kliniką Endermology Center w Suwałkach, która wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie, odpowiadamy tym razem na pytanie: Jak działa fala akustyczna Storz Medical? 

 

Oglądaj zabieg:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

 

Storz D-Actor to urządzenie wykorzystujące technologię fali akustycznej do likwidacji cellulitu oraz leczenia zwiotczałej tkanki łącznej. Działając falą akustyczną Storz Medical poprawiamy krążenie krwi w tkankach, a komórki tłuszczowe zmniejszają swoje rozmiary.

Storz D-Actor jest jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, a także doskonale sprawdzi się w terapiach łączonych np. z takimi urządzeniami jak: Endermologie LPG czy Maximus.

 

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Endermology Center

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.