Do redakcji Zatoki Piękna często przychodzą pytania dotyczące popularnych zabiegów na twarz i ciało. Razem z Kliniką Endermology Center w Suwałkach, która wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie, odpowiadamy na pytanie: Jak działa termolifting Zaffiro?

 

Oglądaj zabieg:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

 

Urządzenie Zaffiro służy do zabiegów liftingujących, dając natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny.

Specjalna głowica rozgrzewa głębokie warstwy skóry, stymulując skracanie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za napięcie i ujędrnienie skóry.

Efekt napięcia i uniesienia, zarówno w obrębie twarzy, jak i ciała, widoczny jest już od pierwszych chwil po zabiegu. Termolifting Zaffiro to zabieg całkowicie bezinwazyjny, bezbolesny, bez okresu rekonwalescencji. Polecamy do ujędrnienia skóry twarzy, szyi, dekoltu, a nawet brzucha czy wewnętrznej strony ud.

 

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki  Endermology Center

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.