Długo wyczekiwana gala IBSA Valuance ICONS za nami! Kapituła plebiscytu 8 września podczas uroczystości w Hotelu Marriott w Warszawie nagrodziła 9 klinik medycyny estetycznej, które otrzymały nagrody symbolizujące filary, jakimi kieruje się w codziennej działalności globalny koncern farmaceutyczny IBSA: ODPOWIEDZIALNOŚĆ, LUDZIE, INNOWACJA i JAKOŚĆ.

 

Oglądaj relację wideo z Gali!

  

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i szczególne zaufanie pacjentów - podkreśleniu właśnie takich wartości miało służyć przyznanie nagród w plebiscycie IBSA Valuance ICONS.

- Dla IBSA Derma współpraca biznesowa jest tak samo ważna, jak współpraca medyczna. Dlatego stworzyliśmy program IBSA Valuance Academy oparty na partnerstwie biznesowym. Plebiscyt IBSA Valuance ICONS jest elementem tego projektu, do którego zgłosiło się blisko 100 klinik medycyny estetycznej w całej Polsce. Okazało się, że dla wielu z nich obszary LUDZIE, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, JAKOŚĆ I INNOWACJA są priorytetem w codziennej działalności, a interpretacja założeń jest zbieżna z tym, jak my sami je postrzegamy – powiedział podczas gali Marek Dończyk, Business Unit Manager Dermoaesthetic Department IBSA Poland.

Nagrody przyznało jury pod przewodnictwem dr Moniki Nunberg-Sawickiej w składzie:

• Marek Dończyk, Business Unit Manager Dermoaesthetic Department IBSA Poland,
• Emilia Garłowska - Scientific Communication & Education Manager IBSA Poland,
• Ewa Świgoń, założycielka i dyrektor zarządzająca agencji Com&Media,
• Artur Raba, trener biznesu i mówca motywacyjny,
• Marcin Tomasik, współzałożyciel kancelarii Tomasik Jaworski.

 

Laureaci plebiscytu IBSA Valuance ICONS

Plebiscyt pozwolił wyłonić wśród klinik placówki, które wyznają podobną filozofię w podejściu do medycyny anti-aging, poczynając od działań podnoszących komfort pacjentów, przez innowacyjne technologie i jakość zabiegów, kończąc na odpowiedzialności, w tym edukacji pacjentów. Statuetki podczas uroczystej gali IBSA Valuance ICONS w kategoriach ODPOWIEDZIALNOŚĆ, LUDZIE, INNOWACJA i JAKOŚĆ odebrało ośmiu laureatów:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
• Chirurgia Poznańska
• Oricea. Gabinety Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

LUDZIE
• Centrum Medyczne Żywiecka 44
• Klinika LA Beauty

INNOWACJA
• Self Esteem Aesthetic Clinic
• Kaczyńscy Clinic

JAKOŚĆ
• Centrum Medyczne Veno-Med Lubliniec
• Dermatologia i Medycyna Estetyczna dr Olga Bobowska - Guglas

Jury przyznało również Nagrodę Specjalną za całokształt działalności - GOLD VALUANCE ICON. Otrzymały ją Gabinety dermatologii estetycznej Juwena. Nagrodę wręczyła Tania Pirazzini, Global Head of Dermoesthetics IBSA Derma, gość specjalny wydarzenia.

Dr Paulina Pala, Magdalena Śpiewak i Oliwer Janiak
Dr Paulina Pala, Magdalena Śpiewak i Oliwer Janiak

Uroczystą galę IBSA Valuance ICONS poprowadzili Marek Dończyk oraz Oliwier Janiak, a oprawę muzyczną zapewnił Krzysztof Kiljański.


Medycyna i biznes na IBSA Valuance Academy

Miniona gala w wyjątkowy sposób zainaugurowała IBSA Valuance Academy. W sobotę 9 września spotkanie miało już charakter merytoryczny. Drugi dzień IBSA Valuance Academy podzielono na dwa panele: Medical Valuance Academy oraz Business Valuance Academy.

 

Oglądaj relację wideo!

W części medycznej wykład wygłosiła m.in. dr Monika Nunberg-Sawicka, która przybliżyła najnowsze publikacje na temat bioremodelingu skóry. Gościem specjalnym był dr Dalvi Humzah z Wielkiej Brytanii, który swoją prelekcję poświęcił anatomii twarzy i ust, w tym potencjalnym trudnościom w pracy z tymi obszarami.

Zbigniew Sobala, dr Dalvi Humzah, dr Monika Nunberg-Sawicka, Tania Pirazzini, Marek Dończyk
Zbigniew Sobala, dr Dalvi Humzah, dr Monika Nunberg-Sawicka, Tania Pirazzini, Marek Dończyk

Uczestniczy wzięli udział również w relacji z Mediolanu, mogąc obejrzeć transmitowany na żywo zabieg w wykonaniu dr Editty Buttury da Prato. Drugi panel, już biznesowy, otworzył mec. Marcin Tomasik, który omówił schematy postępowania w zakresie roszczeń pacjentów w medycynie estetycznej. Część wykładową zamknął mówca motywacyjny Artur Raba, podpowiadając, jak przystosować swój biznes do zmieniającej się rzeczywistości.

Jak zapowiedzieli organizatorzy wydarzenia, kolejna edycja IBSA Valuance Academy już za rok.

IBSA Derma Polska
IBSA Derma Polska

Materiał powstał we współpracy z firmą IBSA Derma Polska