Premiera nowego protokołu zabiegowego i wyróżnienie dla IBSA Derma Polska podczas XXIII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. 

 

Wykłady cenionych specjalistów oraz warsztaty – takie atrakcje przygotowała firma IBSA Derma Polska, która jako Złoty Sponsor XXIII Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging zaprosiła zainteresowanych lekarzy nie tylko na swoje stoisko. Warsztaty i wykłady w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie poprowadziły dr Editta Buttura da Prato, dr Bożena Jendrysik, dr Monika Nunberg-Sawicka oraz dr Olga Bobowska-Guglas.

 

Oglądaj klip!

  

IBSA Derma Polska należy do najprężniej rozwijających się oddziałów szwajcarskiej firmy IBSA Group, działającej już od 1945 roku. Specjalizując się w medycynie estetycznej i rozwiązaniach dla dermatologii, łączy szwajcarską precyzję i jakość z włoskim wyczuciem stylu. Wśród jej osiągnięć można wyróżnić choćby nowoczesny, nieustannie aktualizowany proces produkcji ultraczystego kwasu hialuronowego. Nic więc dziwnego, że IBSA Derma Polska, jako złoty sponsor minionego kongresu, zgromadziła cenionych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, którzy wygłosili jedne z najbardziej pożądanych wykładów.

 

Premiera nowego protokołu I'MPERFECT

Firma IBSA Derma Polska uczestniczyła w XXIII Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging jako Złoty Sponsor wydarzenia. W dniach 17 i 18 marca zaprosiła na wykłady i warsztaty takich ekspertów, jak dr Editta Buttura da Prato, dr Bożena Jendrysik, dr Monika Nunberg-Sawicka oraz dr Olga Bobowska-Guglas.

W piątek, pierwszego dnia kongresu, o nowych możliwościach, jakie daje zabieg bioremodelingu skóry ciała, opowiedziała dr Bożena Jendrysik. Jeszcze tego samego dnia odbyły się warsztaty, które poprowadziła dr Editta Buttura da Prato. Ich tematem było indywidualne podejście do miękkich wypełniaczy skórnych, od dokładnej oceny stanu wyjściowego skóry, przez działania w ramach zabiegu, po osiągnięcie optymalnych efektów po zabiegu.

Podczas piątkowego spotkania nie zabrakło również nowości. O premierze IBSA Derma Polska podczas swojego warsztatu mówiła dr Editta Buttura da Prato, która zaprezentowała nowy protokół zabiegowy I'MPERFECT stworzony z myślą o potrzebach współczesnego pacjenta.

Protokół I'MPERFECT dedykowany jest kobietom z grupy wiekowej ok. 45-55 lat, które mierzą się z utratą jędrności skóry. Ma on na celu dodanie skórze witalności i objętości. Osiągany efekt jest subtelny i naturalny, jednak wyraźnie wpływa na owal twarzy. Nowość firmy IBSA Derma to kontynuacja dotychczasowych działań, skupiających się na opracowaniu zabiegów, które eksponują naturalne piękno.

Kolejne atrakcje czekały na gości następnego dnia. Przed południem odbył się wykład dr Moniki Nunberg-Sawickiej, która omówiła protokół łączący nawilżenie i bioremodeling skóry. Kilka godzin później podczas sesji satelitarnej odbył się warsztat poprowadzony przez dr Olgę Bobowską-Guglas, która skupiła się na protokołach wolumetrii dopasowanych do kształtu twarzy.

 

Wyróżnienie dla IBSA Derma Polska

Sobota była dniem pełnym wrażeń także dla całego zespołu IBSA Derma Polska. Podczas wieczornej uroczystej gali „23 lata Razem” firmie wręczono bowiem wyróżnienie za wieloletnią współpracę przyznane przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Wyróżnienie dla IBSA Derma Polska
Wyróżnienie dla IBSA Derma Polska

Gala XXIII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging odbyła się 18 marca i miała na celu uhonorowanie firm, które od wielu lat pomagają lekarzom w promowaniu i stosowaniu procedur medycznych o najwyższym profilu bezpieczeństwa.

Wyróżnienie odebrał Marek Dończyk, Business Unit Manager Dermoaesthetic Department IBSA Derma Polska, który w swoim wystąpieniu podziękował nie tylko zespołowi firmy, ale również lekarzom doceniającym produkty IBSA w codziennej pracy z pacjentami.

Więcej informacji na temat firmy oraz produktów firmy IBSA na stronie ibsapoland.pl