Grudzień w tym roku rozpoczął się uroczyście, nie tylko dlatego, że przed nami czas świątecznych spotkań. 1 grudnia w Słupsku świętowano 6. urodziny Studia Wizażu i Makijażu Permamentnego Motyl Sylwii Zalińskiej. W wydarzeniu wzięła udział także nasza redakcja.

 

Duża frekwencja wśród gości, prezenty i pokazy zabiegów – 6. urodziny salonu kosmetologicznego Motyl Sylwii Zalińskiej w Słupsku świętowano z przytupem. W uroczystej atmosferze nie zabrakło miejsca na kilka świątecznych akcentów, poczęstunek, podsumowania, dalsze plany ani przede wszystkim na prezentację technologii, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientek.

 

Oglądaj naszą relację!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. W materiale zostały pokazane urządzenia kosmetologiczne

- Dzisiejsze wydarzenie jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ obchodzę dzisiaj szóste urodziny mojego salonu kosmetycznego Motyl – powiedziała Sylwia Zalińska, właścicielka studia Motyl. Wspólnie z właścicielką salonu i zaproszonymi gośćmi świętowali także przedstawiciele firmy BiNatural. - Wspólnie celebrujemy szóste urodziny studia Motyl. Cieszymy się niezmiernie, ponieważ sześć naszych technologii pracuje w tymże gabinecie – podkreślił Grzegorz Krystosiak, współwłaściciel BiNatural.

Podczas piątkowego wydarzenia odbyły się m.in. pokazy zabiegów na urządzeniach kosmetologicznych, które dostarczył właśnie dystrybutor BiNatural. W salonie pracuje się m.in. na urządzeniu do modelowania sylwetki, które łączy w sobie kilka technologii, w tym laseroterapię i endomasaż. Wśród zaprezentowanych technologii znalazły się także hybrydowy laser do epilacji laserowej, urządzenie do modelingu skóry oraz laser do endotermalnej redukcji tkanki tłuszczowej.

- Chciałbym podkreślić i docenić jedną rzecz, ponieważ pani Sylwia zaufała nam dosłownie pół roku temu i w przeciągu tych 6 miesięcy tak mocno się rozwinęła. Cieszymy się również niezmiernie, że każda z naszych technologii pracuje tak intensywnie, że trzeba czekać nawet 3 miesiące na kolejne zabiegi, a więc obłożenie 100% - dodał w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Grzegorz Krystosiak.

Studio Motyl, co pokazały nie tylko minione urodziny, ale też kilka ostatnich miesięcy intensywnego rozwoju, to miejsce, gdzie zaangażowanie spotyka się z pasją do piękna i nowych technologii. Podczas wydarzenia docenili to zarówno klienci, jak i przedstawiciele BiNatural. - Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z panią Sylwią. Jest to przykład rozwoju i przede wszystkim sukcesu jaki odnosi pani Sylwia – powiedziała nam Monika Cytacka, specjalista ds. sprzedaży BiNatural.

D.Gabczenko. M. Cytacka, S. Zalińska, G. Krystosiak
D.Gabczenko. M. Cytacka, S. Zalińska, G. Krystosiak

Świętowanie urodzin potrwało oczywiście dłużej, ponieważ zainteresowane klientki także w kolejnych dniach mogły bliżej poznać technologie, na których pracuje się w salonie Motyl. - Współpraca z firmą BiNatural pozwoliła mi na rozszerzenie oferty zabiegowej na twarz i na ciało. Technologie zostały gorąco przyjęte przez moje klientki i spełniły moje oczekiwania względem efektów zabiegowych – podsumowała Sylwia Zalińska.

Materiał powstał we współpracy z BiNatural