mgr Ewelina Araszkiewicz

mgr Ewelina Araszkiewicz

Spa & Wellness Manager, dyplomowany kosmetolog.

W 2009 roku ukończyła studia licencjackie o specjalności kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni. Magister z zakresu turystyki uzdrowiskowej Spa & Wellness. Absolwentka licznych kursów,  podyplomowych studiów o specjalności pedagogika oraz zarządzanie podmiotami leczniczymi.

Ambitna, pracowita, precyzyjna. Ogromną wagę przykłada do bezpieczeństwa i efektywności każdej procedury dostępnej w Quadrille Spa. W pracy pomaga jej szeroka wiedza kosmetyczna, długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży beauty.

Wszechstronny kosmetolog, ze szczególnie dużym doświadczeniem w zakresie laseroterapii. Specjalizuje się w laserowym usuwaniu nadmiernego owłosienia, redukcji rozstępów, blizn wiotkości skóry oraz zabiegach high-tech modelujących sylwetkę. Nieustannie pogłębia wiedzę z najnowszych osiągnięć kosmetologii, aby jako profesjonalista najlepiej sprostać wymaganiom i potrzebom Gości Quadrille Spa. Angażuje się w każdy przeprowadzany zabieg, edukuje, obala kosmetyczne mity, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.