mgr Ewelina Araszkiewicz

mgr Ewelina Araszkiewicz

Spa & Wellness Manager, dyplomowany kosmetolog, Beauty mama.

Ponad 10 lat pracy w branży beauty, zaczynała jako kosmetolog, kierownik a od 2 lat ma przyjemność realizować się jako Spa & Wellness Manager. Naturalnie przeszła wszystkie etapy rozwoju. Wykształciła odpowiednie cechy, które pozwalają jej na skuteczne działanie i zarządzanie personelem. Jest jednocześnie organizatorem, planerem, strategiem i motywatorem.

Ambitna, pracowita, precyzyjna. Ogromną wagę przykłada do bezpieczeństwa i efektywności każdej procedury i stosowanego produktu. W pracy pomaga jej szeroka wiedza kosmetyczna, długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży kosmetycznej.

Wszechstronny kosmetolog, ze szczególnie dużym doświadczeniem w zakresie laseroterapii. Specjalizuje się w laserowym usuwaniu nadmiernego owłosienia, redukcji rozstępów, blizn wiotkości skóry oraz pozostałych zabiegach high-tech. Nieustannie pogłębia wiedzę z najnowszych osiągnięć kosmetologii, aby jako profesjonalista najlepiej sprostać wymaganiom i potrzebom Gości Spa. Angażuje się w każdy przeprowadzany zabieg, edukuje, obala kosmetyczne mity, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.