Wchłanianie substancji odżywczych z kremów, serum, masek będzie ograniczone, jeśli nie zatroszczymy się o prawidłowe przygotowanie skóry, dlatego też złuszczanie powinno być obowiązkowym punktem pielęgnacji. Aparat Hydrafacial to właśnie urządzenie do bezinwazyjnego i bezbolesnego oczyszczania.

 

Zabieg Hydrafacial wykonywany jest przy użyciu głowicy ssącej zakończonej nakładkami o różnym stopniu ścieralności naskórka oraz odpowiednio dobranymi preparatami, które zostały skomponowane z myślą o różnorodności problemów skórnych. Efekt pozabiegowy możemy porównać do mikrodermabrazji diamentowej, jednak wyższością systemu jest wielopłaszczyznowość działania. Łączy on właściwości eksfoliacji, nawilżenia skóry, działania anti-aging i regulacji pracy gruczołów łojowych.

Komentarz eksperta

mgr Ewelina Araszkiewicz
mgr Ewelina Araszkiewicz
Konsultacja kosmetyczna, przeprowadzana przed każdą procedurą wykonywaną w Quadrille Spa, pozwala ocenić stan skóry, a dzięki temu dopasować zabieg nie tylko do oczekiwań Gościa, ale również do realnych potrzeb, czyniąc go jeszcze bardziej satysfakcjonującym. Różnicę w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu. Cera staje się wygładzona i promienna, a efekt utrzymuje się kilka dni.

Pierwszy etap to głęboka eksfoliacja, rozpuszczanie i usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni skóry przy użyciu serum Activ-4. W kolejnym aplikujemy serum Beta HD na okolicę strefy T, przebarwienia bądź zmiany potrądzikowe. Następnie w wypadku skór problematycznych używamy peelingu glikolowo-salicylowego, bądź dla uzyskania efektu anti-aging - serum DermaBuilder, które spowalnia procesy starzenia się skóry i jest alternatywą dla botoksu. W dalszej kolejności wprowadzamy preparat Antiox-6, który nawilża, rozjaśnia i przyspiesza regenerację skóry. Ostatnią częścią procedury jest zastosowanie terapii światłem w celu wspomagania efektu leczniczo-profilaktycznego.

Hydrafacial to głęboko oczyszczający zabieg, który przeprowadza się właściwie przy każdego rodzaju cerze, a po jego wykonaniu można powrócić do codziennych czynności. Efekty w postaci wygładzonej, jędrnej, głęboko nawilżonej i rozświetlonej skóry są widoczne od razu po wyjściu z gabinetu. Dla uzyskania optymalnych rezultatów w Quadrille Spa rekomendujemy przeprowadzenie terapii w serii minimum 4 zabiegów, w tygodniowych odstępach.