Część kobiet uważa ginekologię estetyczną za urodowy kaprys, jednak wiele z nich dostrzega, że to również sposób na uciążliwe dolegliwości. Ból podczas współżycia, przerost warg sromowy i zespół rozluźnienia pochwy to tylko część problemów, które potrafi rozwiązać ginekologia estetyczna. Do jej świata w pierwszym odcinku naszego cyklu wprowadził nas lek. med. Zdzisław Dubnicki, specjalista ginekologii i położnictwa z kliniki Estell w Warszawie. Zapraszamy do oglądania nowego programu Zatoki Piękna: „Uwaga! Strefa intymna”.

 

Oglądaj 1 odc. "Uwaga! Strefa intymna"

 

Czy ginekologia estetyczna w ogóle jest potrzebna?

Owszem, bo jak twierdzi specjalista, dzięki nowej podspecjalizacji ginekologii współczesna kobieta może godnie żyć, dobrze się ze sobą czuć, podobać się sobie i pożegnać się z przykrymi dolegliwościami. Jak zauważa dr Zdzisław Dubnicki, każda sytuacja wymaga jednak konsultacji z właściwą oceną.

- Nie wszystkie problemy związane z uszkodzeniami poporodowymi leczymy metodami mało inwazyjnymi, żeby nie popełnić błędu i nie obiecywać pacjentkom fantastycznej poprawy po zastosowaniu naszych metod chociażby laserowych – powiedział przed obiektywem kamery Zatoki Piękna ginekolog. - Takim złotym standardem jest terapia laserowa, oczywiście przeprowadzamy serie zabiegów, opracowaliśmy już własne cykle lecznicze – mówił specjalista.

Kiedy stosowane są preparaty wypełniające z kwasem hialuronowym i dlaczego labioplastyka to wyjście naprzeciw intymnym problemom kobiet? Tego dowiecie się z pierwszej części naszej serii „Uwaga! Strefa intymna”, w ramach której na wasze pytania odpowiadają najlepsi specjaliści ginekolodzy estetyczni w Polsce.

 

Partnerem programu jest firma ITP S.A. www.itpsa.pl - czołowy dostawca opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce, w tym innowacyjnego lasera do zabiegów ginekologii estetycznej Mona Lisa Touch oraz wypełniacza NEAUVIA Intense Rose do korekcji lipoatrofii oraz plastyki części intymnych.