Labioplastyka, powiększanie punktu G, leczenie nietrzymania moczu... zabiegom ginekologii estetycznej mogą się poddawać kobiety w każdym wieku. Czasem wystarczy zapytać doświadczonego lekarza... No właśnie, ale czy pytacie? Okazuje się, że dla wielu kobiet nadal jest to temat tabu, a zabiegi ginekologii estetycznej uważają za fanaberię i urodowy kaprys.

 

Wbrew temu, co sądzą niektórzy, głównym zadaniem ginekologii estetycznej nie jest jedynie upiększanie okolic intymnych, ale poprawa anatomii uzasadniona względami medycznymi. Dzięki zabiegom ginekologii estetycznej kobiety mogą poradzić sobie z wieloma wstydliwymi problemami: m.in. przerostem warg sromowych, zespołem rozluźnienia pochwy, suchością sromu, bólem w czasie współżycia, bliznami i deformacjami poporodowymi.

Więcej o możliwościach ginekologii estetycznej dowiesz się w naszym nowym programie wideo „Uwaga! Strefa intymna”. Teraz my odwiedzimy z naszą kamerą najlepszych ginekologów estetycznych w Polsce i SZCZERZE porozmawiamy o wszystkim, co chcesz wiedzieć o ginekologii estetycznej, ale wstydzisz się zapytać...

A już teraz zapraszamy Cię, żebyśmy wspólnie tworzyły ten program! Napisz w komentarzu pytanie, które w Twoim imieniu zadamy naszym ekspertom.