W naszych podróżach z Zatoką Piękna często odwiedzamy najpiękniejsze kliniki w całej Polsce. Dzisiaj zabieramy was na spotkanie z Edytą Słupczewską, która zaprosiła nas do swojej Kliniki Medycyny Estetycznej Dermalogica w Koszalinie.

 

Oglądaj relację wideo!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Choć wielu pacjentów przywykło, że wiodące kliniki medycyny estetycznej zlokalizowane są w kilku największych miastach w Polsce, nasze doświadczenie pokazuje, że także miasta powiatowe skrywają prawdziwe perełki. Jedną z nich jest niewątpliwie Klinika Medycyny Estetycznej Dermalogica w Koszalinie, która przyciągnęła naszą uwagę nie tylko szeroką ofertą zabiegową. Najnowocześniejsze technologie, przepiękny, dopracowany w każdym detalu design i zespół wybitnych, pracujących tu specjalistów – właścicielka Kliniki Dermalogica zdecydowanie może mówić o ogromnym sukcesie.

 

Dermalogica z dbałością o urodę i zdrowie

Eleganckie wnętrza Kliniki Medycyny Estetycznej Dermalogica w Koszalinie szybko okazują się wstępem do równie starannie dobranej oferty. Na chwilę jednak zatrzymajmy się przy urodzie samej kliniki. Wystrój jest doskonałą wizytówką tej kliniki, zwłaszcza, że jednym z priorytetów pracujących tu ekspertów jest komfort każdej wizyty.

Klinika Dermalogica
Klinika Dermalogica

- Wychodzę z założenia, że miejsce, w którym dba się o piękno, również musi być piękne. Postawiliśmy na współczesny design, który jest bardzo pozytywnie odbierany przez pacjentki i pacjentów. Wyjątkowo dużo uwagi poświęcamy zapewnieniu komfortu wizyty, a wszystko, co robimy, robimy z myślą o naszych pacjentach – podkreśla Edyta Słupczewska, właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej Dermalogica w Koszalinie.

Dbając o wygodę pacjentów, a także o efekty zabiegowe, stworzono ofertę, która odpowiada na różnorodne problemy estetyczne i zdrowotne. Menu zabiegowe obejmuje procedury z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii. - Przekonaliśmy się, że w medycynie estetycznej uroda ma ścisły związek ze zdrowiem, dlatego inwestycja w najnowsze, przebadane technologie i preparaty poparte badaniami naukowymi są u nas priorytetem – zaznacza Edyta Słupczewska.

Właścicielka kliniki zatroszczyła się nie tylko o dobór preparatów i technologii, ponieważ stworzenie takiego miejsca wymaga też zbudowania zespołu zaufanych specjalistów. - Tworząc ofertę kliniki, z jednej strony wybierałam sprawdzone, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne od wiodących dostawców, z drugiej zaś miałam ambicje pozyskania wybitnych ekspertów, zarówno wśród kosmetologów, jak i lekarzy medycyny estetycznej. I to się udało – mówi. 

Zespół Kliniki Dermalogica
Zespół Kliniki Dermalogica

Od sprawdzonych technologii do przełomowych terapii

Klinika Dermalogica to również nieustanny rozwój, który trwa nieprzerwanie od wielu lat. Jak mówi nam Edyta Słupczewska, jej siłą napędową do rozwoju i dalszych działań są przede wszystkim efekty oraz zadowolenie pacjentów. - „Mam do państwa zaufanie” - te słowa wielokrotnie słyszane z ust naszych pacjentów są ogromnym komplementem i słowami uznania, na które pracujemy każdego dnia, nieustannie od ponad 13 lat. – dodaje w rozmowie z naszą redakcją.

Rozwój kliniki doskonale obrazuje jej oferta, w której nie brakuje sprawdzonych technologii i procedur. - Specjalizujemy się w terapiach anti-aging i regeneracyjnych, odmładzaniu twarzy, modelowaniu sylwetki. Dużym powodzeniem cieszą się m.in. mezoterapia, stymulatory tkankowe czy lifting twarzy, wykonywane za pomocą najnowocześniejszych nici haczykowych, w tym korekta odstających uszu czy korekta nosa – mówi dr Sebastian Łopato, lekarz medycyny estetycznej.

Klinika Dermalogica
Klinika Dermalogica

Klinika Dermalogica nie ogranicza się do najczęściej wykorzystywanych w medycynie estetycznej technologii. Jej zespół chętnie sięga również po nowości, niekiedy nawet stając się jednym z pierwszych zespołów w kraju stosujących daną technologię czy terapię. Najlepszym przykładem jest przełomowa terapia egzosomami, która pozwala działać zarówno przeciwstarzeniowo, jak i odmładzająco.

- Już kolejny rok z rzędu rośnie popularność zabiegów biostymulacyjnych, które skupiają się na zdolnościach regeneracyjnych skóry. Na szczególną uwagę zasługują zabiegi wykorzystujące egzosomy. To prawdziwy przełom w medycynie estetycznej i regeneracyjnej, a Klinika Dermalogica jest jednym z pierwszych miejsc w Polsce, które wprowadziło i skutecznie wykorzystuje egzosomy w swoich zabiegach – podkreśla dr Sebastian Łopato.

Dr Sebastian Łopato, Edyta Słupczewska, Dr Mariusz Borkowski
Dr Sebastian Łopato, Edyta Słupczewska, Dr Mariusz Borkowski

Klinika Medycyny Estetycznej Dermalogica w Koszalinie, dzięki nieustannym dążeniom właścicielki do zaoferowania najnowszych terapii, pozwala skorzystać z innowacyjnych metod leczenia trądziku, laserowego usuwania naczynek czy przebarwień, niechirurgicznego modelowania owalu twarzy czy wreszcie zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych na ciało.

Osiągane u pacjentów rezultaty są jednak nie tylko zasługą certyfikowanych technologii, ale i ścisłej współpracy zatrudnionych tu ekspertów. - Ważne w Klinice Dermalogica jest to, że lekarze medycyny estetycznej ściśle współpracują z kosmetologami, by zapewnić naszym pacjentom jak najlepsze efekty – dodaje dr Sebastian Łopato.

Dla nas wizyta w klinice Dermalogica w Koszalinie była ogromną przyjemnością i jesteśmy przekonani, że spodoba się tutaj również czytelnikom i widzom Zatoki Piękna.

Foto: B. Szulczyński 

Materiał powstał we współpracy z Kliniką Dermalogica w Koszalinie.