Zapraszamy Was do wyjątkowego gabinetu medycyny estetycznej, który na mapie Koszalina istnieje już od 2010 r. Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica powstał z myślą o osobach ceniących profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Instytut imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. W naszym materiale wideo pokazujemy nowoczesne zabiegi Hi-Tech i technologie, które pomogą uporać się z wieloma problemami natury estetycznej, takimi jak: przebarwienia, blizny, zmarszczki, cellulit czy niechciane owłosienie. Zapraszamy do oglądania!

 

Oglądaj wideo!

 

Jak powiedziała nam Edyta Słupczewska, właścicielka Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica - Dermalogica to 5 gabinetów zabiegowych, przestronna oraz komfortowa recepcja oraz odrębna strefa znieczuleń z nowoczesnym fotelem do masażu. Jednak Dermalogica to przede wszystkim zespół profesjonalistów, osób zakochanych w swoim zawodzie, dla których medycyna estetyczna jest prawdziwą pasją. W miłej atmosferze i komfortowych warunkach mogą Państwo wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii czy laseroterapii, zawsze indywidualnie dobierane do potrzeb Państwa skóry.

 

Nowoczesne urządzenia Hi-Tech  

- Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica Edyta Słupczewska, to niewątpliwie jedno z najekskluzywniejszych miejsc na terenie województwa zachodnio-pomorskiego. Właścicielka kładzie wysoki nacisk na to, aby mieć w ofercie technologie Hi-Tech, a my jako partner ITP S.A. mamy przyjemność je tutaj dostarczać. - podkreśla Ewa Desowska, regionalny manager sprzedaży ITP S.A.

- W Dermalogica posiadamy bogate portfolio nowoczesnych urządzeń, które są kluczem do sukcesu oferowanych zabiegów oraz zadowolenia pacjentów. W dniu dzisiejszym mam przyjemność zaprezentować niektóre z nich, m.in. platforma laserowa Alma Harmony XL PRO, która jest rewelacyjnym urządzeniem do usuwania zmarszczek, rewitalizacji skóry, usuwania blizn, a także jest niezastąpiona jeżeli chodzi o usuwanie naczyń krwionośnych oraz przebarwień. Laser diodowy Vectus, który służy do usuwania niechcianego owłosienia, Accent Prime, który jest najlepszym urządzeniem usuwającym zbędną tkankę tłuszczową oraz nasza najnowsza Endermologie LPG Alliance, dzięki której możemy mieć taką sylwetkę, o której zawsze marzyliśmy i to pozbawioną cellulitu. - wylicza Edyta Słupczewska

 

Dowiedz się więcej o zabiegach w Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica  ->> www.instytut-dermalogica.pl

Więcej o urządzeniu StimSure ->> www.itpsa.pl