Good Time Day SPA, a właściwie Good Time Instytut & Medical SPA w tym roku obchodzi swoje 5 urodziny. Jest to jeden z największych instytutów urody w Polsce, który może pochwalić się nie tylko wspaniałym designem, przyjazną atmosferą i fantastycznym zespołem specjalistów, ale również imponującym parkiem maszynowym. Łącząc kilka technologii uzyskują bardzo szybko trwałe i widoczne efekty zabiegowe. Instytut wprowadził w tym roku kolejną nowość - genialne urządzenie StimSure, które dosłownie modeluje sylwetkę i rzeźbi ciało. 

 

Zobacz, jak działa StimSure?

 

 

- Urządzenie StimSure emituje wysokoenergetyczne pole magnetyczne, które najprościej mówiąc wpływa na rzeźbienie i tonowanie mięśni oraz przede wszystkim na modelowanie sylwetki. Działanie mamy takie samo jak podczas normalnego treningu na siłowni. W trakcie 20-30 minutowego zabiegu urządzenie emituje 24 000 skurczów, więc to jest dokładnie tak samo, jakbyśmy w trakcie normalnego treningu zrobili około 800 brzuszków! - wyjaśnia kosmetolog Good Time Instytut & Medical SPA.

 

Wskazania do zabiegu StimSure

- Przede wszystkim wskazaniem jest modelowanie sylwetki, poprawa wyglądu i wzmocnienia napięcia mięśni, takich partii ciała jak uda, pośladki, brzuch czy też ramiona. A także u osób, które są aktywne fizycznie, jako wspomaganie treningu. Dla uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy wykonanie serii 6-8 zabiegów w odstępach 2-3 dni, tak aby dać czas naszym mięśniom na regenerację. Poza modelowaniem sylwetki i rzeźbieniem mięśni technologia też będzie wpływała na zmniejszenie objętości zlokalizowanej podskórnej tkanki tłuszczowej. - podkreśla specjalistka.

 

Terapie łączone w Good Time Instytut & Medical SPA

Prasa opisuje nas jako jeden z największych instytutów w Polsce, najlepiej wyposażonych, z największą ilością sprzętów. Jest to o tyle istotne, że mając taką możliwość, możemy stworzyć absolutnie indywidualną terapię dla danej klientki. Łącząc kilka technologii uzyskujemy bardzo szybko i bardzo trwały efekt zabiegowy i te efekty rzeczywiście są fascynujące. - podkreśla Katarzyna Głydziak, właściciel Good Time Instytut & Medical SPA

 

Dowiedz się więcej o zabiegach w Good Time Instytut & Medical SPA ->> www.goodtimedayspa.eu

Więcej o urządzeniu StimSure ->> www.itpsa.pl