Podobno gorset to najlepszy przyjaciel kobiety. Spłaszcza brzuch, modeluje oraz stabilizuje sylwetkę, pomaga niwelować bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Do tego wspomaga proces powrotu do sylwetki sprzed ciąży, zarówno kobiet po cięciu cesarskim, jak i porodach naturalnych. O tym, dlaczego warto się z nim zaprzyjaźnić, rozmawiamy z Agnieszką Kośnik-Zając, właścicielką Babiana. Kosmetologia. Genokosmetyka. 

 

Estera Gabczenko: Babiana nieustannie nas zaskakuje i poszukuje na rynku beauty nowych rozwiązań dla swoich klientek. Jedną z nowości są gorsety... Skąd pomysł na taki asortyment?

Agnieszka Kośnik-Zając: To nasze Panie poleciły Babianę firmie Just Beck, jako rekomendowany punkt w Trójmieście. W odpowiedzi na ogłoszenie, które zamieściła w social mediach właścicielka firmy z tą niezwykłą bielizną. Anna Beck poszukiwała nowego miejsca na Pomorzu na showroom. Klientki wskazały właśnie nas. I tak zaczęła się przygoda z gorsetami.

Gorset Just Beck
Gorset Just Beck

Czy to prawda, że gorset, to najlepszy przyjaciel kobiety? Ale czy faktycznie nadaje się dla każdej z nas?

Ja się z nimi bardzo zaprzyjaźniłam! Gorsety Just Beck zostały stworzone po to, by kobieta mogła poczuć się i wyglądać pięknie. Jak za sprawą magicznej różdżki od razu po nałożeniu można uzyskać efekt wymodelowanej sylwetki. Prawdziwe WOW!! A która z nas nie chciałaby podkreślić swojej naturalnej kobiecej linii? Oczywiście, jak każdy produkt, ma pewne przeciwwskazania: ciąża, wrzody żołądka, refluks, miesiączka, żylaki oraz problemy z krążeniem. Pamiętajmy również, że w gorsecie nie śpimy.

Podobno spłaszcza brzuch, modeluje oraz stabilizuje sylwetkę? Jak on to wszystko potrafi? 

Poza natychmiastowym efektem wymodelowanej sylwetki, gorset pobudza aktywność termiczną, stymuluje pocenie, podnosi temperaturę w miejscu brzucha, boczków i talii, mobilizując komórki tłuszczowe do szybszego spalania, a tym samym przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu.

Gorset Just Beck
Gorset Just Beck

Gorsety Just Beck to także propozycja dla kobiet po cięciu cesarskim i porodach naturalnych. Co ważne, wspomagają proces powrotu do sylwetki sprzed ciąży, z natychmiastowym efektem wyszczuplenia, ale i poprawą samopoczucia oraz samooceny młodych mam. Przyspieszają obkurczanie skóry, spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacniają mięśnie proste brzucha. Gorset rekomendowany jest po zakończeniu okresu połogu.

Dodatkowo pomaga niwelować bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Daje kompresję i stabilizację, a poza tym w gorsecie nie sposób się garbić.

Jakie właściwości mają gorsety Just Perfect Body? Co je wyróżnia?

Stworzone zostały z wysokiej jakości naturalnego lateksu (pozyskanego z drzewa kauczukowego), dodatkowo od środka wyściełane są 100% bawełną. Doskonale zakrywają wszystkie niedoskonałości, które chciałabyś ukryć. Wyjątkowość gorsetów to także unikalna konstrukcja, która gwarantuje komfort podczas noszenia. Gorsety różnią się ilością fiszbin (od 4 do 25) oraz zapięciami (modele na haftki, na suwak lub łączone). W zależności od potrzeb, sugerujemy noszenie gorsetu od 2 do 4 godzin dziennie. Na początek, bo z biegiem czasu można ten czas wydłużyć, wystarczy 20 min dziennie. Kluczowa jest nasza wygoda, bez bólu, bez problemów z oddychaniem czy innym dyskomfortem.

Gorset Just Beck
Gorset Just Beck

Czy może się Pani podzielić własnym doświadczeniem w noszeniu gorsetu?

Nie ukrywam, że testuję gorsety od dłuższego czasu i mogę zdradzić, że zakładam już o rozmiar mniejszy od wyjściowego. Bo przy regularnym noszeniu ciało jest korzystnie rzeźbione. Gorset sprawia że trzymam odpowiednią pozycję ciała i nie garbię się przy pracy. Osobiście wybieram modele z zapięciem łączonym na haftki i suwak – ułatwia mi to zakładanie.

Czy w Babianie dostępne są wszystkie modele? W jaki sposób pomagacie w doborze i dopasowaniu odpowiedniego gorsetu?

W Babianie dysponujemy najbardziej popularnymi modelami. Dobór gorsetu odbywa się według zamieszczonych rozmiarów (różni się w zależności od modelu) oraz indywidualnych potrzeb klientki. Bo inny polecimy tuż po porodzie, inny na wielkie wyjście pod sukienkę, a jeszcze inny do ćwiczeń. Jesteśmy w stanie sprowadzić każdy model w zależności od fantazji Naszych klientek.

mgr inż. Agnieszka Kośnik-Zając

Założycielka Babiana. Kosmetologia. Genokosmetyka. Manager Chirurgii Art Vein. Z wykształcenia biotechnolog, z zamiłowania kosmetolog. Studiowała również marketing i zarządzanie. To połączenie pozwala jej nie tylko z powodzeniem prowadzić firmy, ale przede wszystkim oferować klientom sprawdzone metody pielęgnacyjne o potwierdzonej skuteczności.

Odwiedź Babiana. Kosmetologia. Genokosmetyka. >>