Najnowsze metody przedłużania i zagęszczenia rzęs czy szkolenia instruktorskie - właśnie tym zajmuje się Secret Lashes Academy, które w listopadzie zaprosiło swoje instruktorki na wspólne spotkanie. Zjazd instruktorek Secret Lashes w tym roku relacjonowała także redakcja Zatoki Piękna.

 

Oglądaj relację ze szkolenia!

  

Zjazd instruktorek Secret Lashes, który odbył się 18 listopada w Hotelu Grano w Gdańsku, był okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i prezentacji nowości marki. Po oficjalnym przywitaniu rozpoczęła się sesja zdjęciowa, popołudnie było już czasem na część edukacyjno-informacyjną. Instruktorki mogły porozmawiać o nowych produktach marki Secret Lashes, omówić przyszłoroczne mistrzostwa i szkolenia z Nelly Soiminą czy zająć się sprawami bieżącymi. Wieczorem wzięły udział ponadto w oficjalnej kolacji w restauracji Chleb i Wino.

- W Gdańsku odbywa się zjazd instruktorek marki Secret Lashes. Szkoleniowcy z całej Polski oraz ze świata zjechali się do tego pięknego miasta specjalnie po to, żeby spotkać się po długim czasie, porozmawiać o sprawach bieżących firmy oraz o rozwoju – powiedziała nam Dominika Gorczyńska, instruktorka Secret Lashes Academy. Redakcja Zatoki Piękna, która uczestniczyła w wydarzeniu, porozmawiała z instruktorkami z całej Polski, pytając je m.in. o to, za co cenią markę Secret Lashes.

Wysoka jakość, elegancja, unikatowość, merytoryczne wsparcie – między innymi na takie rzeczy uwagę zwróciły instruktorki. - Marka Secret Lashes wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, dzięki szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie dopasować stylizację do każdego typu urody i na każdą okazję – oceniła Oliwia Szczepańska z Gdańska. - Markę Secret Lashes pokochałam przede wszystkim za ich elegancję i unikatowość – dodała Katarzyna Czajkowska z Koszalina. Na zjazd przyjechała również Ewelina Duńka z Londynu. - Secret Lashes pokochałam za jakość ich produktów oraz merytoryczne wsparcie – powiedziała naszej redakcji.

Instruktorki Secret Lashes doceniają nie tylko samą markę i jej rozbudowujące się portfolio, ale również same spotkania. - Najbardziej w naszych spotkaniach lubię to, że jesteśmy wszystkie razem, jesteśmy w stanie siebie poznać, każda z nas inspiruje siebie wzajemnie – powiedziała Patrycja Ślęczka, która na zjazd przyjechała z Zielonej Góry. - Bardzo się cieszę, że jesteśmy tutaj prawie wszystkie i możemy się lepiej poznać – dodała Maria Jarząbek-Waleń z Rzeszowa.

Równie pozytywnie oceniano same szkolenia. - Szkolenia Secret Lashes to szkolenia wysokiej klasy, szyte na miarę potrzeb naszych kursantów – podkreśliła Agnieszka Sperczyńska z Kielc.

Jak zapowiedziała Dominika Gorczyńska, kolejny zjazd instruktorek odbędzie się w przyszłym roku.

Materiał powstał we współpracy z Secret Lashes